Rossignol Alltrack 80 W - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2021/2022 sjezdové Rossignol Rossignol Alltrack 80 W

Rossignol Alltrack 80 W (2021/2022)

Kategorie: sjezdové Výrobce: Rossignol
modelová řada: All Mountain Skiboots
Canting:ano
Grip Walk:Premounted Gripwalk
Hmotnost páru bot (v gramech):3640 g
Hmotnost při velikosti:26.5
Materiál skeletu:Polyurethane
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Full Custom T3
flexe:80
max. velikost:27.5
min. velikost:22
šířka skeletu:102 mm
uživatel:dámské

Popis Rossignol Alltrack 80 W

"Tvrdost 80, 102 mm široké kopyto, odlehčený-generativních design, vrchní část skeletu s přepínačem na chůzi, snížený a širší zadní tvar - to vše je nadizajnované tak abyste s touto botou zvládli úplně všechno, v jakémkoli terénu, při maximálním komfortu av teple po celý den.

Regular Fit Šířka botičky v prstovém kloubu je 102 mm, správný kompromis mezi komfortem a výkonností pro celodenní lyžování.

Lehoučké a výkonné Generative design využívá sílu designového softwaru pro vytvoření ideálního tvaru bot. Zaměřený na redukci tloušťky stěny skeletu pro nižší hmotnost a zároveň zvyšuje energii a oporu v partiích, kde je to potřeba. Náš nový generativní DESIGN GRID skelet nabízí účinnou směs těchto vlastností.

Lepší ovládání, snadněji lyžování. Dual Core - nová technologie, která zahrnuje vstřikování materiálů s rozdílným stupněm tvrdosti do jedné formy. Výsledkem je sendvičová konstrukce s tenkou vrstvou tvrdého materiálu na vnějších stranách skeletu a tenkou vrstvou měkkého materiálu na vnitřní straně skeletu. Lepší přenos energie, přesněji obalení nohy v botě, okamžitá reakce při ovládání a kontrole lyží.

Specifický ženský tvar Tvar tulipánu zadní opěrky dopřeje dostatek komfortu i širším a níže položeným lýtkům, specifický tvar kopyta pro ženské chodidlo vám dává snadnější a přesnější ovládání lyží a zároveň dostatek pohodlí.

Hike Mode Přepínač na zadní straně skeletu umožňuje snadné přepínání mezi polohou pro chůzi a pro lyžování. V poloze pro chůzi uvolní pohyb vrchní části skeletu ve směru dozadu a tak je chůze v lyžákách mnohem lehčí, pohodlnější a bezpečnější. Vrchní skelet se tak pohybuje v rozsahu 51 stupňů.

přizpůsobitelná botička FULL CUSTOM T2 botička pro ženy má výplň z jednoho druhu materiálu (flexalon), kterou je možné v kotníkové části teplem přizpůsobit podle tvaru nohy pro preciznější a komfortnější tvar. Nastavení vysokou teplotou se týká pouze komfortních oblastí, zóny opory zůstávají nezměněny.

GRIPWALK® podrážky kompatibilní Lyžáky jsou kompatibilní s podešvemi GRIPWALK®. GRIPWALK podrážky mají silnější vrstvu gumy zaoblenou na špičce, čímž poskytují komfortnější a přirozenější chůzi. Integrovaná tvrdá plotýnka v podrážce garantuje optimální přenos energie a požadovanou funkčnost v lyžařském vázání (ISO 9523 and ISO 5355). GRIPWALK® sada se prodává zvlášť. "

Cena: 7990 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Alltrack 80 W - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Produkty v porovnávači: 0 Kategorie: Lyže odebrat

Komerční tipy