Rossignol Alltrack Elite 110 LT W GW - 2021/2022 - Market - {{name}} ({{year_label}}) - SNOW.cz
Domů Market Boty 2021/2022 freeridové Rossignol Rossignol Alltrack Elite 110 LT W GW

Rossignol Alltrack Elite 110 LT W GW (2021/2022)

Kategorie: freeridové Výrobce: Rossignol
modelová řada: Free Touring Skiboots
Canting:ano
Grip Walk:Premounted Gripwalk
Hmotnost páru bot (v gramech):3060 g
Hmotnost při velikosti:24.5
Materiál skeletu:Grilamid
Režim ski/walk:ano
Tepelně tvarovatelná botička:Pre-Shape Liner - Full Custom T1
flexe:110
max. velikost:27.5
min. velikost:22
šířka skeletu:98 mm
uživatel:dámské

Popis Rossignol Alltrack Elite 110 LT W GW

Alltrack Elite 110 LT W jsou odlehčené dámské lyžáky kategorie free-touring, tedy lyžáky, s kterými pohodlně vyšlapete na každou horu a jízdu dolů si dáte naplno bez kompromisů. Pokud máte rádi skialpinistické túry stejně jako jízdu na sjezdovce, tak tento model je určený právě pro vás. S tvrdostí 110 jsou určené pro top lyžařky,které jsou výkonnostně I technicky na nejvyšší úrovni. Vrchný skelet se dá uvolnit pro zadní náklon, takže jsou dostatečně volné pro bezpečnou a pohodlnou chůzi a pohyb v terénu. Šířka skeletu 98mm je pro užší chodidla a zaručuje přesnost při ovládaní lyže.

Generative design lyžáky odlehčuje při zachovaní výkonnosti ať už jste na sjezdovce nebo v terénu mimo sjezdovky. Hmotnosl lyžáku okolo 1600g vám přijde vhod hlavně při delším stoupání.

Dual Core technologie poskytuje požadovanou tvrdost tam, kde je to potřebné pro maximální výkon a naopak komfort a telorantnější tuhost v jiných partiích, kde je to potřebné pro dokonalé obalení chodidla a přesné ovládaní lyží.

V podrážce jsou Dynafit inserty, takže lyžáky jsou kompatibilní se skialp vázáním low-tech. Předmontované Gripwalk podpatky zabezpečují bezpečný a pohodlný valivý krok i na kluzkém povrchu. Bezpečnostní vypínání bude správně fungovat jen s vázáním Gripwalk.

Vnitřní botička je předtvarovaná, ale dále přizpůsobitelná, je zateplená vláknem Thinsulate. Skinny Fit - dámský specifický úzky tvar pro vysoký výkon. Zádní opěrka, snížená v tvaru tulipánu vylučuje přílišný tlak v oblasti lýtkového svalu.

Cena: 13990 Kč

porovnat
Pro koupi lyží a vybavení můžete využít e-shop:
Vybavení na lyže od

Diskuze: Rossignol Alltrack Elite 110 LT W GW - 2021/2022

K položce nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy