Předpověď počasí Neukirchen - Altmünster - Hochlecken - SNOW.cz - počasí Neukirchen - Altmünster - Hochlecken
Domů Počasí Rakousko Horní Rakousko Neukirchen - Altmünster - Hochlecken

Neukirchen - Altmünster - Hochlecken předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Neukirchen - Altmünster - Hochlecken dle nadmořské výšky z více předpovědních modelů. V příštích 7 dnech v nejvyšších polohách střediska Neukirchen - Altmünster - Hochlecken napadne až sněhu a teploty se budou pohybovat mezi a C.

Jak jsou předpovědi počasí na horách spolehlivé a kterému modelu lze nejvíce věřit? Čtěte v článku Předpověď počasí pro lyžaře!

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 09.03.2021 - 18.03.2021

Předpověď teplot v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď deště a sněžení v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď výšky sněhu v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Neukirchen - Altmünster - Hochlecken v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Neukirchen - Altmünster - Hochlecken podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Neukirchen - Altmünster - Hochlecken podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Neukirchen - Altmünster - Hochlecken podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Neukirchen - Altmünster - Hochlecken:

Špindlerův Mlýn - Medvědín

Ovčárna - Praděd

Dolní Lomná - Severka

Kopřivná

Wisla - Stožek

Dolní Morava