Předpověď počasí Elbigenalp - Knittellifte - SNOW.cz - počasí Elbigenalp - Knittellifte
Domů Počasí Rakousko Tyrolsko Elbigenalp - Knittellifte

Elbigenalp - Knittellifte předpověď počasí

Předpověď počasí pro středisko Elbigenalp - Knittellifte dle nadmořské výšky z více předpovědních modelů. V příštích 7 dnech v nejvyšších polohách střediska Elbigenalp - Knittellifte napadne až sněhu a teploty se budou pohybovat mezi a C.

Jak jsou předpovědi počasí na horách spolehlivé a kterému modelu lze nejvíce věřit? Čtěte v článku Předpověď počasí pro lyžaře!

V případě shody jednotlivých předpovědních modelů pro dané místo a nadmořskou výšku je spolehlivost předpovědi vyšší, než pokud se liší.

Předpověď počasí pro období 01.03.2021 - 10.03.2021

Předpověď teplot v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď deště a sněžení v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)

Předpověď výšky sněhu v Rakousku - interaktivní mapa


Zdroj: Windy.com (model ECMWF)
Vysvětlivky k jednotlivým předpovědním modelům:
Lyžařská předpověď počasí - počasí s údaji pro lyžaře (nový sníh, hranice sněžení) pro nejnižší a nejvyšší polohy lyžařského areálu Elbigenalp - Knittellifte v tříhodinovém intervalu podle německého modelu ROMSys, který vychází z amerického modelu GFS
Středoevropská předpověď počasí - počasí ve středisku Elbigenalp - Knittellifte podle modelu In-počasí, který vychází z německého modelu ICON a amerického GFS (jen u vybraných středisek)
Globální předpověď počasí - počasí ve středisku Elbigenalp - Knittellifte podle norského modelu Yr.no, který vychází z evropského modelu ECMWF
Alpská horská předpověď počasí - počasí na vrcholech hor ve středisku Elbigenalp - Knittellifte podle velmi spolehlivého alpského modelu ZAMG (jen u vybraných středisek)
Zdroje dat předpovědi počasí Elbigenalp - Knittellifte:

Istebna - Zloty Groň

Wisla - Soszow

Olešnice na Moravě

Zieleniec

Sienna - Czarna Gora

Ustroň - Czantoria