Sensor double face - recenze (mini test) z 24.02.2015 - recenze Sensor double face - SNOW.cz

Sensor double face - recenze

Recenze, uživatelský test Sensor double face na lyžařském webu SNOW.cz.

Oblečení - Funkční prádlo | Počet recenzí: 0 | Značka: Sensor
Vložil: volcano | Ročník: - | Doba užívání: týden
+
vložit další recenzi k tomuto produktu (po přihlášení)

Standartní první vstrva středního zateplení, má dvě strany, hřejivou /chupatou, a lesklou/chladivou

Materiál: 100% polyester

Popis výrobce:
Strana trička označená jako "plus" má povrch z micropolyesterového hedvábí, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek.

Strana trička Sensor Double Face označená jako "mínus" je tvořena micropolyesterovou střiží a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami trička byl laboratorně změřen na 3,6°C.

Zkušenosti s užíváním produktu

Osobně na spodky používám převážně chladivou stranou, tu teplejší pouze při teplotách -15 a níže v kombinaci s kvalitními oteplovačkami.

Tričko s dlouhým rukávem používám teplou stranou při mínusových teplotách a chladivou stranou při plusových teplotách v kombinaci s dvouvrstvou bundou s vnitřní fleesovou vkožkou, a páteřákem.

při výšce 183 cm a váze 79 kg mi velikost L sedí naprosto v pořádku. Střih trika je dobrý, nikde není volný a hlavně má trochu prodlouženou zadní část, takže ani při výrazném předklonu nevyleze z kalhot, na zvážení jsou 3/4 kalhoty, já osobně mám klasické dlouhé a mám je trochu vykasané v oblasti kolenou (nedávám je do lyžáků).

Triko podle mého názoru výrazně nezapáchá, ale to je určitě věc názoru a u něho obzvláště záleží na pohlaví:-)

Ve srovnání s trikem Moira, které taky používám, mi přijde, že daleko více odvádí pot v teplejších dnes, ale zase nelze srovnat s hřejivostí Sensor THERMO, to je daleko hutnější a daleko teplejší. Podle mého názoru je dobrou volbou pro použití v kombinaci s dobře zateplenou lyžařskou budnou pro muže, zimomřivé ženy by asi měly sáhnout po něčem teplejším...

+ plusy

  • možnost volby strany která buď chladí nebo hřeje

- mínusy

  • chlupatá/hřejivá strana dříve nebo později trochu zežmolkovatí

Další recenze k produktu: Sensor double face

Sensor double face

Toto funkční prádlo jsme našemu malému lyžaři koupili hned v jeho lyžařských začátcích. Zaujaly nás především jeho vlastnosti, příjemný materiál a v neposlední řadě také variabilita, kdy lze podle aktuální teploty volit stranu. Double face dle zkušeností skutečně není jen vymyšleným reklamním sloganem.

Prádlo se velmi dobře nosí a pěkně sedí na...

Diskuze: Sensor double face

K recenzi nebyly dosud napsány žádné komentáře.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Komerční tipy