Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise - aktuální reporty - SNOW.CZ

Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise | aktuální reporty

Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise - recenze z osobní návštěvy střediska (aktuální podmínky, doporučení a zkušenosti)

Všechny reporty najdete i ve svém mobilu - stáhněte si aplikaci SNOW reporter!

průměrné hodnocení:

23. - 24.05.2018  | Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

autor: TheNecumson
hodnocení:
Sezonu jsem zakončil dvoudenním skialpem v areálu Cervinia na dohled od Matterhornu (v horních partiích se lyžovalo do 27.5., letní lyžařská sezona se rozbíhá od 29.6.). Sněhu je stále dost, po sjezdovkách se dá vystoupat i sjet až k dolní stanici lanovky v Cervinii (cca 2 000 m n. m.). K občerstvení doporučuji bar - ristorante Les skieurs d'antan u dojezdu sjezdovky číslo 7. V tuto dobu je ve městě duchů těžké najít cokoli otevřeného, ať už k noclehu nebo občerstvení.

26. - 29.01.2017  | Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

autor: skatona
hodnocení:

Prodloužený víkend ve středisku Breuil Cervinia Valtournanche znamenal parádně strávených pár dnu na horách. Pár much to mělo, ale chybu ne. Jezdili jsme si sice jen na italské straně, ale bohatě to na ty 3 dny stačilo a díky akci 1+1 s minerálkou Sant Anna to vyšlo na 21 € na den. Ten pocit jezdit ...

zobrazit celý report

11.08.2015  | Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

autor: moloch
hodnocení:

Jednodenní výpad na ledovec Plateau Rosa jsem plánovali jako ochutnávku ledovcového lyžování pod Matterhornem uprostřed léta, kdy v Praze panovaly teploty okolo 35 °C.

V srpnu se zde jezdí do 13 h na lyžích, pak se vleky vypnou a dá se ještě naposledy sjet dolů. Jinak se lanovkou můžete vrátit za...

zobrazit celý report

19. - 26.04.2014  | Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

autor: hama
hodnocení:

Bezvadné lyžařské možnosti jak na italské, tak na švýcarské straně střediska. Jelikož nás při příjezdu přivítala silná chumelenice, jak uprostřed zimy, dopřálo nám tím středisko kvalitní přírodní prachový sníh ve vyšších polohách po celý týden pobytu i koncem dubna.
Následovaly pak dlouhé dny plné...

zobrazit celý report

03. - 10.03.2012  | Breuil Cervinia Valtournenche / Matterhorn ski paradise

autor: Rychtar84

Lyžařská oblast Breuil - Cervinia - Valtournenche - Zermatt je jednou z největších v Alpách, s pestrou nabídkou sjezdovek všech úrovní, které se táhnou přes tři údolí ve dvou zemích, v Itálii a Švýcarsku, z 3 883 m z Malého Matterhornu sestupně až do 1524 metrů ve Valtournenche.

350 km sjezdovek ...

zobrazit celý report

Lyžařské zájezdy

Residence Au Bonheur des Pistes
Orientační cena za noc vč. skipasu a dopravy 905 Kč/os.
Penzion Alpenruhe
Orientační cena za noc vč. snídaně 1 593 Kč/os.
Résidence Le Goléon
Orientační cena za noc vč. skipasu 2 224 Kč/os.