Komfortní čtyřhvězdičkový hotel The Excelsior se nachází v klidné poloze střediska Arosa, jen cca 300 m od centra. K lyžařskému středisku Arosa je to cca 1,5 km a dostanete se k němu vlastním hotelovým shuttelem nebo veřejným skibusem, který staví cca 200 m od domu. Za dobrých sněhových podmínek je sjezd na lyžích možný až k domu a na trasu pro běžkaře se dostanete po cca 3 km.
K vybavení stylového ubytování patří hotelová hala se vstupní částí a recepcí, výtah, Wi-Fi, společenská místnost, restaurace "Montanara" a "Bündnerstübli", "1822", lyžárna a místnost na lyžáky. Parkovací místa a veřejná parkovací garáž (vzdálená cca 1,5 km) jsou k dispozici v limitovaném počtu a za poplatek (bez možnosti rezervace).
Wellness zařízení o rozloze cca 250 m² nabízí krytý bazén, finskou saunu, bio saunu, parní lázeň, sanárium a relaxační místnost a je vám k dispozici zdarma. Rovněž můžete bezplatně využít posilovnu. Dále existuje možnost zahrát si kulečník nebo si vypůjčit brusle (dle dostupnosti).
Pokoje Stylově zařízené pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, Wi-Fi, rádio, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a minibar (za poplatek). Pokoje se nacházejí v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách spojených průchodem s hlavní budovou.
Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vyvážené snídaně formou švédských stolů a menu o třech chodech večer. O Vánocích se podává vánoční večeře.\n\nSlužby
- nocleh dle objednávky
- stravování dle objednávky
- 2denní, 3denní, 4denní, 6denní nebo 9denní skipas Arosa-Lenzerheide
(hodnota skipasu až do 13 467 Kč)
výjimky: viz. objednávkový proces
- použití wellness zařízení
- župan a pantofle (na vypůjčení)
- vánoční menu (viz. popis)
- Wi-Fi
- kulečník
- sáňky na vypůjčení (dle dostupnosti)
- shuttle servis (viz. popis)
- dětská postýlka (po předchozí domluvě)
- dětská židlička (dle dostupnosti)
- bezpečnostní schránka (na pokoji)
- Sleva 5 % na kurzy u partnerské lyžařské školy
- použití wellness zařízení
- župan a pantofle (na vypůjčení)
- vánoční menu (viz. popis)
- Wi-Fi
- kulečník
- sáňky na vypůjčení (dle dostupnosti)
- shuttle servis (viz. popis)
- dětská postýlka (po předchozí domluvě)
- dětská židlička (dle dostupnosti)
- bezpečnostní schránka (na pokoji)
- Sleva 5 % na kurzy u partnerské lyžařské školy
Domácí zvířata
domácí zvířata vítána (15 CHF na den, bez krmiva)
Poplatky v místě pobytu
- • čipová karta: 5 CHF\n\n-
- komfortní pokoje s kabelovou TV