Konec diskuze na snow.cz aneb další kárvověrný prudič udolán! - Diskuze - Diskuzní fórum o lyžování - SNOW.CZ

Konec diskuze na snow.cz aneb další kárvověrný prudič udolán!

20.03.2014 16:45:03 #1 

Ondřej Novák - SNOW muž

Ano přátelé, je to tak, zrak vás nešálí a podrobné vysvětlení bez náznaku fabulace či reklamštiny najdete hned na následujících řádcích.

Některým stačí naznačit, některé je třeba pošťouchnout, některé třeba nakopnout, ale všichni nakonec pochopí, že je čas odejít. Na některé ale ani všechny tři shora uvedené způsoby nestačí a musí se na ně jinak, chytřeji. A čtvrtý způsob se stal nakonec osudným i tomu nejkárvověrnějšímu soudruhovi, zvířeti, které ve zdejších kyselých vodách plavalo a štípalo svými zákeřnými klepítky do všeho okolo, zakladateli několika legendárních vláken, které v tajném hodnocení všech instruktorů lyžování každoročně vyhrávala titul „Největší pruda roku“, KRABOVI.

Pozvat Kraba na Malou Úpu na Snowtest obřaček byl geniální škodičův tah, který nebohý korýš neprokoukl a tím se chytil do dobře nastražené rybářovy sítě. Po dvou dnech nenápadného podlézání, chválení a polácávání, kdy Krab v klidu testoval všechny dovezené obřačky mu škodič nadhodil udičku v podobě programu pro třetí den testu. Bylo již dotestováno, počasí se kazilo, přesto se nikomu z Pomezních bud nechtělo domů a škodič tak mohl v tichosti spřádat svoje plány a nabídnout Krabovi, že ho naučí telemarkovat. Oči vodního živočicha zazářily a nepřestaly zářit až do rána, kdy se Krab na telemarkové lyže postavil, poprvé zaklekl,poprvé zatočil a prohlásil: „Tohle jsi mi neměl dělat…“. A já, vrchní škodič, jsem věděl, že je vyhráno.

Ano, ano, ano. Zazvonil zvonec a s alpským lyžováním je konec. A tedy i s diskuzí na snow.cz. Krab byl polapen do spárů notorických volnomyšlenkářů a volnopatařů, kterým netřeba diskuzní fora, vlákna, a s rozbitým vázáním, které drží a nechce pustit jeho nespoutanou patu, již nechce mít nikdy více cokoliv společného.

Vítej Krabe mezi nás, kteří jsme dávno pochopili, že kdo neumí na lyžích jezdit, ten na nich běhá, kdo na nich neumí běhat, ten na nich skáče. A od telemarkových dopadů při skocích se kruh uzavírá zpět k jízdě technikou, kterou jezdili naši předci dávno předtím, než přišel internet a diskuzní fora.

PS 1 všem: I kdyby Krab náhodou konvertoval zpět do rozbitého vázání, stejně už nic nenapíše, neb ho zavřou za daňové úniky. To konečně dokazuje článek ze středečních LN – viz foto.

PS 2 to Czechskier: Prdelačka při telemarku vůbec nefunguje, ale vnitřní nohu musíš povolovat jako prase.

PS 3 opět všem: Že nekecám, dokazuje sice zcela nesestříhaný, zato o to více důkazní materiál ZDE

www.skiwithme.cz
Video
Fotky

20.03.2014 19:57:14 #2 

HonzA_ muž

Nejdřív jsem četl „krávověrný“ a to mně zarazilo.

Užij si klid. Dávám tomu tak 2 sezóny, než se Krab v telemarku rozkouká…

Já Igorovi ve Špindlu nesmrdím!

20.03.2014 20:26:07 #3 

Thomas muž

Dočetl jsem a dal si 3 x slivovici na vaše zdarovie. Hoší nevzdali jste to jako ostatní,dobryýý, ke konci už to začínalo fachčit. :-D V půlce příštího týdne nasněží, možno i 40+. Tak co takhle vzít ty fošny s tím vazkem vyrazit do Heiligenblut do Korutan nebo Wurzeralmu u Hinterstoderu na příští pá,so,ne? Stehna vydržela?:-D

Dynamika pohybu se přizpůsobí vizi

21.03.2014 09:31:00 #4 

˘Ö˘Krab muž

>> #3, Thomas, 20. 03. 2014 20:26:07

Krabí stehýnka jen tak něco nerozhodí, krom lyžování jsem za ty dny i něco málo poběhal po Krkonoších, ale to hlavně proto, protože mě Krabice před odjezdem z domu vyhmátla, takže jsem si nesměl s sebou vzít kolo, prý abych neprovokoval.

Heiligenblut nejdřív za dva měsíce, až prostřílí cestu k Hochtoru a bude na silničce sjízdná :-)

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

21.03.2014 09:38:53 #5 

korsičan muž

>> #1, Ondřej Novák – SNOW, 20. 03. 2014 16:45:03

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš .. !!!

Jen aby Krab nepoužil svá klepítka na Vaše zadnice … :-) :-) :-)

Jednou jsem viděl kraba kokosového a ten je má pořádná !!!

v žádném případě s davem, protože pouze leklá ryba plave po proudu ... :-)

21.03.2014 13:25:55 #6 

˘Ö˘Krab muž

>> #2, HonzA_, 20. 03. 2014 19:57:14

Ono to tam opravdu, zvlášť první hodinu ráno, vypadalo podle stop v sněhu na sraz sekty Uctívačů Čistého Carvinga. Něco asi tak zřídkavého, jako když se někde objeví tři funaři najednou nebo jezdec na alpin snowboardu.

Jestli hoši propagují i teď na testu AM ve Švýcarech podobné pojetí jízdy, tak, když vzpomenu Kokosákovy nářky na tamní pojetí lyžování …

To, že jsem nelyžař, se snažím už několik let nepříliš úspěšně maskovat psaním příspěvků. Nepomáhá to.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.

Hledat v diskuzi

Články

09.12.2016

Soutěž Poznej a vyhraj: nejbližší Alpy, kde děti do 10 let lyžují téměř zdarma

Jedna z nejbližších a dopravně nejdostupnějších alp...
08.12.2016

SNOW 100 - jubilejní vydání s 8 skipasy zdarma!

Prosincové vydání SNOW – historicky rekordní – je t...
08.12.2016

Paseky nad Jizerou - top lyžování pro děti i ambiciózní lyžaře

Lyžařský areál v Pasekách nad Jizerou může nabídnou...
08.12.2016

Vyhrajte 4 luxusní lyžařské dny v Dolním Rakousku!

V Dolním Rakousku najdete rodinné sjezdovky i trať ...
08.12.2016

SP v alpském lyžování: ach ten materiál. Hudcovi premiéra nevyšla

Jan Hudec, šumperský rodák, který ještě před pár mě...
07.12.2016

Hodinky na lyže

Moderní, sportovní GPS hodinky umí často měřit širo...

Diskuze o lyžování

Klínovec: [Středisko]

dnes 11:33:04 od johnycek

Co v lyžárně přebývá

včera 18:20:00 od CzechSkier

Oprava lyžiarok

včera 18:15:19 od CzechSkier

Lyzovani Prosinec 2016

včera 17:20:29 od Honza_S

Alpine Ski World Cup 16/17

07.12.2016 13:32:36 od Martin47

vosky Skivo