Domů Kalendář lyžařských akcí zimní a letní sporty Moravský bikemaraton Leština 2017

Moravský bikemaraton Leština 2017

Již uskutečněná akce - archiv
26.08.2017 - 27.08.2017
Kalendář  -  zimní a letní sporty

- - - Leština

Vždy v poslední prázdninovou sobotu pořádáme již po 16. tradiční setkání cyklistů a sportovců na MORAVSKÉM BIKEMARATONU.

Proto Vás všechny zveme do Leštiny 26.a 27. srpna na klasiku horských kol do Leštiny v překrásném podhůří Jeseníků. Tradiční zavádění cyklistů na ostrý start letos povedou naši „BIKEŘI“ Pavel Nečas a Hanka Vágnerová, přijedou olympionici ve sjezdovém lyžování Ondra Bank a Martin Vráblík a Martin Koukal za běžky. Možná dojedou i koloběžkáři Václavy Lišky. To jsou ti co odjeli celé letošní Giro Italia. A opět se představí i malé děti v rámci vytvořeného partnerství s Nadací MODRÝ HROCH. Ambasodorem Moravského bikemaratonu se stal pravověrný Moravák, herec Ondra Studénka.

A ze Slovenska dojede i letos Peter Doležal, člen týmu Petra Sagana z Tour de France. Tak se máme na co těšit.

Jezdivá trať 30,50,80 km s výjezdem na hrad Brníčko, vrchol Bradlo a s panoramatickými výhledy do okolí. Oblíbený junior bikemaraton pro děti a mládež a kategorie rodičů s dětmi, hendikepovaných sportovců a samozřejmě i velmi populární souboj nad 100kg i kategorie pro ty, co si tak netroufají, mají svou "tourist open". Závod se jede zároveň jako Mezinárodní mistrovství České a Slovenské republiky tandemů a oborové mistrovství pekařů a cukrářů.

Ojedinělé občerstvovací stanice i s pravou moravskou slivovičkou a výborné zázemí u domácích obyvatel v jejich zahradách, skvělá atmosféra a samozřejmě večerní program v pátek a na závěr v sobotu.

Těšíme se na vás!

Jiří Chlebníček a celý tým Cykloklubu Morava Leština

Přiřazené štítky: léto na horách

Další akce v kalendáři v kategorii zimní a letní sporty

V této kategorii nejsou žádné další akce

Komerční tipy