souhlas - SNOW.CZ

Obchodní podmínky, zpracování osobních údajů a zasílání obchodních sdělení

Všeobecné obchodní podmínkyRegistrace a údaje uložené v profilu

Registrací na portálech skupiny SNOWmedia.cz udělujete v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů společnostem SLIM media s.r.o. (vydavatelství časopisů SNOW a spol.) a SNOW CZ s.r.o. (provozovatel portálů aliance SNOWmedia.cz) se sídlem Husitská 344/63, Praha 3, jakožto správcům a zpracovatelům, za účelem zařazení do databáze správce.

Pro přihlášení na portály skupiny SNOWmedia.cz slouží e-mailová adresa. V komunitních sekcích portálu (diskuze, reporty, recenze apod.) je jako jediný identifikátor vyžadována přezdívka, uvést ale můžete i pohlaví, osobní popis, vlastní webovou stránku nebo fotografie.

Ve svém uživatelském profilu si můžete dále uložit tzv. fakturační údaje - jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo a datum narození, které budou použity výhradně pro případné objednávky předplatného, nákupy v e-shopu SNOW a na Skipasomatu nebo pro aktivaci kupónů na skipas zdarma (objednávkové a aktivační formuláře na webu budou předvyplněné těmito údaji). Údaje nebudou zveřejněny ani poskytnuty třetím osobám.

Newsletter

V případě zájmu můžete udělit souhlas se zasíláním obchodních sdělení a nabízení výrobků a služeb prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu neurčitou.

Jedná se o pravidelný newsletter, zasílaný cca 2x měsíčně, zejména v období od října do března vždy při vydání nového čísla časopisu SNOW, příp. komerční newsletter s nabídkou produktů a služeb přímo či nepřímo spojených s lyžováním.

Přístup k údajům a jejich změny

Máte právo přístupu k osobním údajům a další práva dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679. Souhlas se zpracováním osobních údajů udělujete dobrovolně a můžete jej kdykoliv bezplatně odvolat.

V případě zájmu o zrušení registrace a uživatelského profilu zašlete žádost e-mailem na registrace@snow.cz (předmět "zrušení účtu"). Pro odhlášení newsletteru zašlete e-mail s předmětem "storno newsletteru" nebo odškrtněte "Souhlasím se zasíláním newsletteru" ve svém profilu nebo klikněte na odhlášení v patičce newsletteru.

Osobní údaje jsou uchovávány v elektronické podobě v souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě, není-li to nezbytné k vlastnímu plnění objednávky (např. poštovní adresa).


Nejčastější dotazy (FAQ):

Budu dostávat obchodní sdělení e-mailem? Záleží na vás!

V případě souhlasu se zasíláním obchodních sdělení vám na poskytnutou e-mailovou adresu budeme zasílat newsletter s aktuálními informacemi o časopisech SNOW, NORDIC a SWISSmag, dále o portálech SNOW.cz, Bezky.NET, WILD-CAT.cz a dalších z aliance SNOWmedia.cz, nabídkách e-shopu SNOW a zvýhodněných skipasech Skipasomatu.

Pravidelný newsletter zasíláme cca 2x měsíčně, a to zejména v období od října do března vždy při vydání nového čísla časopisu SNOW.

Komerční newsletter (např. nabídka zimní dovolené, lyžařského vybavení, automobilů a dalších produktů přímo či nepřímo spojených s lyžováním) zasíláme zpravidla jednou měsíčně (vaše e-mailová adresa přitom není poskytnuta zadavateli komerčního sdělení.)


Budou mé osobní údaje poskytnuty třetím osobám? Ne!

Osobní údaje, které poskytujete, nepředáme žádné třetí osobě. Výjimkou jsou expediční a přepravní společnosti (např. Česká pošta, Geis), kterým jsou předány pouze údaje nezbytné k doručení objednaného zboží. V případě aktivace kupónu na skipas zdarma (www.skipas-zdarma.cz) jsou osobní údaje zpřístupněny provozovateli lyžařského areálu, a to výhradně za účelem zamezení zneužití akce.

U soutěží platí aktuální soutěžní podmínky a osobní údaje jsou zpravidla poskytnuty obchodním partnerům poskytujícím výhry (poskytnutí údajů je uvedeno v podmínkách soutěže).


Nesouhlasím se zpracováním osobních údajů nebo zasíláním obchodních sdělení. Co mám dělat?

V případě zájmu o zrušení registrace a uživatelského profilu zašlete žádost e-mailem na registrace@snow.cz (předmět "zrušení účtu"). Pro odvolání souhlasu se zasíláním obchodních sdělení, tj. odhlášení newsletteru, zašlete e-mail s předmětem "storno newsletteru" nebo odškrtněte "Souhlasím se zasíláním newsletteru" ve svém profilu nebo klikněte na odhlášení v patičce newsletteru.

Aktuality

11.04.2018

Liptov Ride 2018: ironmanovský závod mezi zimou a létem

Třetí ročník štafetového závodu v Liptovském Mikuláši pro...
28.02.2018

Výsledky O'Neill Czech freeski tour 2018

V sobotu 24.2.2018 se v Peci pod Sněžkou jelo druhé kolo ...
13.10.2017

Elan pod novým majitelem

Je to víc než rok, co se značka Elan zařadila pod nové ma...
18.09.2017

Jak Krýzl vyhrál Australsko-novozélandský pohár v alpském lyžování

Až doma po návratu na něj padla obrovská únava. Ale teď u...
08.09.2017

Gardavský bere stříbro v superkombinaci. Kettnerová s Bartákem skončili čtvrtí

Mistrovství světa v travním lyžování pokračovalo v rakous...