Aprés Ski 2013 - kaledář akcí - SNOW.cz
Již uskutečněná akce - archiv
12.10.2013 - 13.10.2013
Kalendář  -  zimní a letní sporty

- - - Praha

Název seriálu: Apres Ski 2013

Třetí ročník festivalu zimních sportů a radovánek Aprés Ski se letos uskuteční 12.-13.října 2013 na náplavce Rašínova nábřeží v Praze. Vstup je ZDARMA.

Děti si mohou v doprovodu rodičů přijít vyzkoušet první obloučky na zasněžený dětský svah. Velkou atrakcí bude Burton Riglet, který se v ČR představí pouze jednou právě na festivalu Après Ski. Jedná se o jedinečný snowpark pro nejmenší, ve kterém se na prkně i na lyžích caparti zbaví strachu a užijí si bezpečnou jízdu.

Rodiče si zase mohou přinést svoje lyže či prkno, získat servis zdarma a naučit se, jak si základní údržbu udělat během chvilky doma. Chybět nebude ani poradna správného zimního opalování nebo kontrola mateřských znamének odborným lékařem.

Návštěvníci se mohou zúčastnit populárních šlehačkových bitev aneb prvních koulovaček sezóny. Zahraniční i tuzemská horská střediska nabídnou svoje služby pro nadcházející zimní sezónu. K vidění budou nové lyže, snowboardy a další nezbytné zimní vybavení. Vystavovatelé představí i novou zimní módu.

Pro milovníky adrenalinu bude dominantou areálu Aprés Ski snowpark, za který by se nemusela stydět ani pravá horská střediska. Ve snowparku se v exhibicích představí špička domácí scény na prknech i lyžích. V závodech pro veřejnost mohou svoje schopnosti zase otestovat návštěvníci a zasoutěžit si o ceny v celkové hodnotě 40 tisíc korun. Milovníci adrenalinu se mohou těšit i na obří skok Vltava Aprés Ski Jump, tedy vruty, salta a triky přímo nad řekou. Dech pak všem vyrazí exhibice Flyboardu.

Pořadatel:

MVP agency


E-mail: miroslava.vilimova@mvp.cz
Telefon: 602298629
Adresa:

MVP Agency Velvarská 51 Praha 6


Více informací o akci Aprés Ski 2013
Přiřazené štítky: aprés-ski

Další akce v kalendáři v kategorii zimní a letní sporty

V této kategorii nejsou žádné další akce

Komerční tipy