Alpina Dolomites*****

se nachází na Seiser Almu/Alpe di Siusi uprostřed nádherné přírody Dolomit. Základní filozofií hotelu je těsné spojení s přírodou založené na její ochraně a absolutním respektu k ní. V kruhové budově, sestávající se ze tří vzájemně propojených částí a postavené s plným respektem k přírodě a s minimální spotřebou energie, si mohou hosté vybrat z 56 pokojů a suit s fantastickým výhledem na největší evropskou louku. Hotel je postaven z přírodních materiálů, kamene a dřeva, a umístěn tak, aby ladil s okolní krajinou.

Více informací o hotelu: www.alpina-dolomites.com
Chalet Tianes****

leží na příjemně klidném místě ve vesničce Kastelruth/Cas­telrotto v oblasti Seiser Alm uprostřed nádherné přírody. Dovolená v tomto rodinném hotelu bude plná relaxace, ale nabídnou vám tu i spoustu zimních aktivit. Nudit se tu rozhodně nebudete.

Více informací o hotelu: www.hotel-tianes.com.
Chalet Gerard****

je nově otevřený hotel ve vesničce Wolkenstein/Selva Gardena v údolí Gröden/Val Gardena. Najdete tu vše, co by nemělo chybět na pohodové dovolené – krásné pokoje, wellness, restauraci s jihotyrolskými delikatesami, parkoviště i dětský koutek. Ceny za osobu s polopenzí začínají na 83 EUR za osobu a noc.

Více informací o chaletu: www.chalet-gerard.com.
Smart Hotel Saslong***

se hostům ve vesničce St.Christina v údolí Val Gardena otevřel 4. prosince 2010. Méně je více – to je filozofie tohoto hotelu. Jde sice o levnější hotel, ale poskytuje služby na úrovni. Hotel je vybaven komfortně a stylově, kde vás jistě osloví italský design a jihotyrolská pohostinnost. Ceny ubytování začínají již na 29 EUR.

Více informací o hotelu: www.saslong.eu.


Výhodné prázdninové balíčky v Jižním Tyrolsku hledejte na www.suedtirol.info/balicky

www.suedtirol.info