SNOW 64 Time vychází ve čtvrtek 10. listopadu 2011
132 stran


Novinka!!!

Nově lze časopis koupit i v elektronické podobě!

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.
Více na http://cs.publero.com/titul/snow

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat v e-shopu SNOW!


Přečtěte si časopis v elektronické podobě!Ve SNOW 64 Time najdete 5× SKIPAS ZDARMA:

Kouty nad Desnou a Monínec (Česko), Jasná Nízke Tatry a Salamandra resort (Slovensko) a nakonec švýcarské středisko Anzére a navíc ještě voucher na 3 asistované tréninky zdarma v Kieser Training

Více na www.skipas-zdarma.czPár tipů z obsahu:

Lovec ideálních podmínek

Předně můžete s naprostým klidem opustit myšlenku, že existuje zaručeně spolehlivý termín na pěkné počasí, prachový sníh a prázdné kopce. Kdyby existovali vedle finančních i dovolenkoví poradci, určitě by vám doporučili lyžařskou dovolenou diverzifikovat neboli rozdělit do více termínů. Každé období zimy má své kouzlo i riziko. A nejlépe si samozřejmě vybere ten, kdo může jezdit na lyže začátkem, v průběhu i na konci sezóny.
Sci-fi: sníh kdykoli kdekoli?

Neříkejte, že vás nikdy nenapadla sice nesmyslná, ale o to lákavější představa: jaké by to bylo, kdyby existoval sníh, či spíš jemu odpovídající hmota, na níž by se dalo plnohodnotně lyžovat (i jezdit na snowboardu, ale pro zjednodušení dál uvádím vždy jen lyžování) bez ohledu na teplotu a roční dobu.
České hory 2011/12 - čtyři nové lanovky

Po loňském „roku lanovek“, kdy se na českých horách rozjelo celkem 8 nových lanovek (a z toho hned tři odpojitelné včetně první šestisedačkové lanovky v České republice), je letošní rok na nové investice poněkud chudší. I tak se ale lyžaři mají v nové zimní sezóně na co těšit – staví se celkem čtyři lanové dráhy, z nichž je jedna zcela nová a tři použité. Kromě toho se zásadní inovace dočká teprve v loňském roce postavená čtyřsedačková lanovka ve Skiparku Červená Voda.
Nejzajímavější lanovky České republiky

Přestože lanovky v České republice nejsou typově tak rozmanité jako v alpských zemích a jejich parametry nedosahují tak vysokých hodnot, můžeme i u nich najít v rámci ČR různé rekordy a zajímavosti. A nemusí jít jenom o nejdelší nebo nejvyšší lanovku.
Slovensko

Lyžování je i na Slovensku sport velice populární se silnou základnou a širokou infrastrukturou. Zejména na severu Slovenska najdete vedle velkých i malá „vesnická“ střediska, z nichž se mnohá postupně kultivují, aby poskytla podmínky přijatelné i širší než jen regionální klientele. Mnohé velké lyžařské areály dostaly v posledních letech silné investiční injekce, takže za několik málo roků zaplnily mezery, které o to předtím i desítky let volaly. Zcela samostatným fenoménem lyžařského Slovenska jsou pak vodní atrakce ideální pro polyžovací relax, které tak přidávají smyslu lyžování na Slovensku další významnou a celkem ojedinělou rovinu.


Rakousko

Největší světová velmoc lyžování s největším počtem středisek i množstvím turistů neúnavně investuje do své infrastruktury, aby si svou pozici udržela. Typické tu je, že vše funguje přesně tak, jak má a jak bychom očekávali.
Švýcarsko

Země uprostřed Alp si sveřepě drží pověst drahého klenotu – dokáže být přitom jak luxusní, tak cenově přátelská. Její top střediska mají natolik unikátní genius loci, že by je měl alespoň jednou za život navštívit každý, kdo chce nahlédnout do lyžařského nebe.
Nejkrásnější sjezdovky Švýcarska ve 3D

Krásné sjezdy jsou jako korálky náhrdelníku. Nebo lépe jako trofeje šelem, které si my, lovci, navlékáme na řetízek života, abychom okolí a hlavně sami sobě sdělovali, jakou úctu si v lyžařské hierarchii zasloužíme. Přinášíme vám nyní stručný přehled těch nejzajímavějších sjezdů Švýcarska. Trofejí, o jejich získání by měl každý lyžař – pokud je ještě nemá a s lyžováním to míní vážně – usilovat.
Vzápětí poté, co si své budoucí oběti prohlédnete v časopise, můžete je podrobněji analyzovat na 3D mapách partnerského portálu Ski-map.net.
Itálie

Dolomity i ostatní pohoří jsou pro Čechy srdcovou záležitostí – připoutaly si nás unikátní kombinací přírodní krás, pečlivých služeb a přitom velmi přátelské až veselé atmosféry. Tu podtrhuje bezkonkurenčně nejlepší statistika slunečních dnů.


Francie

Francouzské Alpy nemají mnoho konkurentů pro ty, kdo vyžadují ohromnou lyžařskou plochu a její dostupnost ze dveří ubytování. Velké a pohříchu stále nepoznané kouzlo nám skýtá i francouzská gastronomie. Oproti době před deseti lety výrazně přibylo kvalitnějšího ubytování i après-ski vyžití ve střediscích.
Německo

Německo má jen několik alpských a příhraničních středisek, která mohou oslovit české lyžaře, zato patří k těm, co jsou dopravně i cenově velmi dobře dostupné. A překvapivě jsou mezi Čechy stále poměrně opomíjené.


A mnoho dalšího najdete ve SNOW 64 Time!


Předplatné časopisu se SNOWbony pro nákup v e-shopu si můžete objednat ZDE.