Trip 2: Leogang – Laax – Val Senales


Jezdci:
Patrik Huber, Marc Swoboda, Enrico Cavada, Max Stampfl, Basti Rittig

1. a 2. den

Do rakouského Leogangu jsme se vypravili na Nitro Spring Camp, který probíhá každý rok. Měli jsme štěstí na počasí a sněhové podmínky. Našli jsme hezky připravený park a uvítali nás v něm staří kámoši Beckna a Lukas Goller. Zůstali jsme tady 2 dny a pomáhali s koučováním účastníků kempu. Celá akce probíhala v maximální pohodě, za což patří dík mimo jiné shaperům Reinimu a Erwinovi, kteří za všechno mohou. Mimochodem, když  Leogang trochu poznáte, zjistíte, že je to skvělý resort pro ježdění v backcountry. Byli jsme doslova unešení. Měli byste se sem vypravit!

Nový obrázek
jezdec Patrik Huber, foto Nitro

3. a 4. den

Z Leogangu jsme se přesunuli na západ do Laaxu, kde mezitím začala Pleasure Spring Session. Tam jsme se setkali s jinými, ale stejně dobrými známými tvářemi jako Marco Smolla, Chris Patsch a Michi Zirngibl. Celá akce byla pohodová a probíhala hladce - opět ve skvělém počasí, s milými lidmi, v dobrém parku, za podpory dobré muziky a výborného jídla. Původně jsme měli v plánu ještě ten samý den večer vyrazit do Itálie, ale uznejte, že po tak příjemném dni jsme udělali dobře, když jsme se rozhodli zůstat v Laaxu přes noc.

Nový obrázek
Nový obrázek
2x
Patrik Huber

4. a 5. den

Po náročné a dlouhé noci jsme ráno vstali neuvěřitelně brzy a vydali se do Itálie, konkrétně jsme mířili do Val Senales. Cesta trvala kolem čtyř hodin, ale cestu nám zpříjemňoval pohled na nádherná panoramata, což však nebylo nic proti tomu, co jsme uviděli po příjezdu do Val Senales. Nevěřili jsme vlastním očím. Shapeři z Gentlemens parku vytvořili perfektní setup obsahující vše, co jsme si dokázali představit! Strávili jsme v Senales 3 dny a hodně jsme si to užívali.

Nový obrázek
Opět Patrik Huber

Co dál?

Další pokračování bude trochu jiné. Uvědomil jsem si, že potřebujeme evropský tým, takže pro příští sezónu jsem vybral 11 jezdců z osmi zemí (sami to zatím neví:-), kteří budou tvořit evropský tým a budou zároveň cestovat jako Road Warriors. Pod záštitou Red Bullu plánujeme pět „Road Warrior“ akcí a účast na mnoha závodech TTR.

Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Snad bych ještě mohl dodat, že na www.method.tv (Nitro Channel) najdete dvě videjka z Nitro Road Warriors. Jedno se jmenuje Nitro Road Warriors - Laax a to druhé Nitro Road Warriors – Leogang. Dál bude lepší, když za nás necháme mluvit fotky…

napsal: Andi Aurhammer
přeložil: Luboš

fotogalerie s většíma fotkama je zde

Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek
Nový obrázek