V sekci lyžařské zájezdy naleznete aktuální nabídky ověřených cestovních kanceláří specializovaných na zimní zájezdy. Nabídka a prodej zájezdů jsou zajištěny ve spolupráci se specializovanou cestovní agenturou Summit Tour, a jsou vybrány tak, abyste si mohli rezervovat ty ubytovací kapacity, které jsou aktuálně skutečně volné. Nemusíte tak ztrácet čas rozesíláním hromadných poptávek!

Kdo si rezervuje lyžařskou dovolenou na SNOW.cz, může s rezervací 100% počítat a následně jen doplnit případné fakultativní příplatky, slevy pro děti, pojištění nebo autobusovou dopravu. Pro vaše další dotazy k zájezdu slouží poznámka u rezervace, kterou ochotně vyřídi v cestovní agentuře Summit Tour.


Pokud si již klient zájezd na lyžařskou sezónu 2012 / 2013 objednal v září, tak v případě koupě dalšího zájezdu do 31.10.2012, se sleva samozřejmě vztahuje i na tento a navíc k této další cestovní smlouvě (v částce nad 10 000 Kč) obdrží zdarma kapesní herní konzoli PlayStation Portable (Sony PSP-3004 PB), která mu bude zaslána po uhrazení zálohy zájezdu, a to nejpozději na začátku listopadu. V případě storna takového zájezdu se stornopoplatky navýší o 3 000 Kč.


Neztrácejte čas a rezervujte si svou zimní dovolenou již nyní! Slevy na lyžařské zájezdy jsou platné pouze v září a říjnu!

Více na: http://snow.cz/zajezdy