SNOW 68 vychází 5. října 2012
116 stran


Nově lze časopis koupit i v elektronické podobě

Časopis si nyní můžete přečíst jak v počítači, tak i v tabletech nebo chytrých telefonech.

Více na
www.alza.cz/media/snow
www.floowie.com/cs/slimmedia

Alza media a Floowie

Tištěnou verzi časopisu si můžete objednat v e-shopu SNOW!


Přečtěte si časopis v elektronické podobě!

Pár tipů z obsahu:

Brunety vládnou

Na rozhovor přišla rozevlátá, uspěchaná, udýchaná a se slovy „kluci, jsem úplně kantáre“ dosedla na gauč a požádala o minerálku. Nápis na jejím tričku ve mně vyvolal mnoho otázek. Brunettes rule – brunety vládnou.
Nové parametry lyží 2012/13

Češi jsou dobře připraveni
Mezinárodní lyžařská federace fis přichystala do právě startující sezony jednu obrovskou změnu. Závodní lyže mají předepsány nové rozměry. Největší změnu to přináší pro obří slalom a sjezd.
SKIWITHME.CZ

aneb více než malá fotoškola telemarku
3, 2, 1 START (UJEME) - seriál o lyžařském oblečení

Pravidelný seriál o oblékání má tentokrát opačné pořadí a začíná od vrstvy tělu nejvzdálenější. Možná se ptáte proč? Chceme snad rozbít roky opakující se stereotyp?
Optické šálení - malé a velké halo
Grónsko - peklo a ráj

Grónsko? Veliký zaledněný ostrov na severu planety, to bylo vše, co jsem si dokázal představit ve chvíli, kdy padl tento návrh na stůl. Otázka, zdali se zúčastním první české lyžařské back-country výpravy, rozuměj výpravy za sjezdovým lyžováním, pro mě přesto v sobě obsahovala i odpověď. Nedokázal jsem si představit, že bych řekl ne.Snow around the world

Nejhezčí fotky z nejlepších lyžařských míst světa
V posledních letech jsme se ve snow věnovali těm nejlepším lyžařským fotografům světa, potažmo jejich nejpovedenějším fotkám. Zatímco se jejich množina přiblížila vyčerpání, kvantita obrázků, které tvořili a stále tvoří, se neustále rozrůstá.
Největší safari v Rakousku

Největší rakouský lyžařský komplex a zároveň nejrychleji dostupný ze středu Čech, je našimi lyžaři na tyrolské poměry překvapivě opomíjený.
Je libo manšestr? - 1. díl

Není lyžaře, který by netoužil vykroužit na neposkvrněném, libovém ranním manšestru svůj první oblouk. Jsou tací, kteří kvůli tomuhle slastnému zážitku ochotně vstávají k první lanovce, a dokonce škemrají, aby je obsluha svezla ještě před začátkem provozní doby. A jak to s manšestrem bylo dříve a je dnes?
Co nás možná čeká aneb Velký třesk ve Špindlu

Událostí českého horského byznysu bylo bezpochyby rozhodnutí ČSTV, hlavního akcionáře krkonošské trojky Špindl, Pec a Harrachov, o budoucnosti těchto areálů. Nejvíc pozornosti soustředil prvý.


A mnoho dalšího najdete ve SNOW 68!


Předplatné časopisu se SNOWbony pro nákup v e-shopu si můžete objednat ZDE.