Dovozce značek Blizzard a Tecnica pro Českou a Slovenskou republiku, firma SNOW–HOW, pro vás připravil ve spolupráci s hotelem Top Tirol a vyhlášeným rakouským střediskem Sölden ojedinělý testovací program. V hotelu Top Tirol můžete testovat téměř kompletní kolekci Blizzard a Tecnica od konce října až do poloviny prosince, nové modely jsou pak k dispozici opět na jaře v druhé polovině dubna.

Hotel Top Tirol v malebném Hubenu, vzdáleném pouhých 8 kilometrů od střediska Sölden, skýtá všem zájemcům o testování perfektní zázemí v podobě luxusních apartmánů a wellnes centra s několika saunami a bazénem, kde můžete po lyžování relaxovat. V hotelu se nachází i testcentrum Blizzard vybavené servisními stroji Wintersteiger, které při svých návštěvách využívá i český reprezentant Kryštof Krýzl. Testovat můžete i nejvyšší modely z kolekce bot Tecnica.

„Testovací centrum zde provozujeme už tři roky a našim zákazníkům poskytujeme kromě možnosti testování lyží a bot zdarma i slevu 30 % na ubytování, pokud si koupí balíček spolu se skipasem. Každý účastník podzimního testování navíc získává slevu 20 % na lyže a boty z kolekce 2012/13, kterou může uplatnit u autorizovaného prodejce“, říká majitel firmy SNOW-HOW, Tomáš Sgalitzer.

Testcentrum v hotelu Top Tirol je pro vás k dispozici do 16. 12. 2012 a znovu od 14. 4. 2013. V zimní sezoně můžete testovat lyže v testcentrech na českých horách. Více najdete na www.blizzardski.cz