"Nejrychlejší boty, v jakých jsem kdy lyžoval!," říká Marcel Hirscher o svém novém vybavení. A spolu s Marcelem si mohou od nastávající sezóny užít podobné pocity i všichni ambiciózní lyžaři. Kolekce Redster přichází na trh s originální technologií používanou právě ve Světovém poháru závodním týmem Atomic.

Redster Pro 130 – profesionální výkon pro každého

S novými Redstery budou všichni výkonnostní lyžaři profitovat ze závodní technologie Světového poháru. Redstery reagují citlivěji na terén a ovládání lyží je s nimi snadnější a přesnější než u jakýchkoliv jiných bot. Nová, extra tuhá zadní část je vyrobena výhradně z karbonových vláken, zajistí kromě výjimečného držení paty v botě i rychlý přenos sil na hrany, přitom bez ztráty citu pro vedení lyží v přední části nohy. Boty si můžete navíc individuálně přizpůsobit za pomoci technologie Frame Flex. Výměnné podložky jsou dodávány ve třech tvrdostech. Soft – žlutá podložka pro dlouhé a rychlé oblouky, Medium – bílá podložka pro střední poloměry, a Hard – v černé barvě pro rychlé krátké oblouky. Jako první na světě použil Atomic i technologii Power Control, která umožňuje nastavení komínu boty dovnitř, nebo vně oblouku. Jediný rozdíl, který mezi botami Marcela Hirschera a vašimi najdete, je flexe a šířka skeletu.Redster Doubledeck – dynamické a přesné jako vždy

Nové Redster Doubledeck vznikly z modelu D2 Race. Jsou o mnoho klidnější, ale přitom stejně dynamické jako jejich sestry z kolekce pro Světový pohár. Díky použitým technologiím V – Shape, novému Piste Rockeru a Control Decku se čtyřmi výztuhami usnadňujícími přenos energie na lyže, jsou nové Doubledecky o mnoho efektivnější. Zatímco nová technologie Shockilla tlumí vibrace, lyže neztrácejí na své dynamice a vyznačují se velmi živým charakterem.


Redster FIS – závodní přilba s designem Redster

Jméno Redster nese také nová přilba určená pro všechny fanoušky závodění. Je k dispozici v pěti velikostech a díky nové technologii ji lze velmi individuálně přizpůsobit tvaru hlavy. Tvar nové helmy je designován pro použití s brýlemi Atomic Redster FIS.

www.amersports.cz