Vstoupit na trh nabitý věhlasnými světovými výrobci brýlí a být úspěšný znamenalo přinést něco úplně nového. Tak jak je to pro Salomon typické, vývojové týmy studovaly sebemenší detaily na lyžařských brýlích a snažily se je vylepšit. Počínaje rámečkem brýlí a konče sklem chráněným proti zamlžení. Výsledkem výzkumu jsou nové brýle X – TEND s třemi novými technologickými patenty.

„Salomon přináší na trh pouze produkty, které jsou inovativní,“ říká produktová manažerka Salomonu Elina Vorger a dodává: „Bylo to tak v minulosti s lyžemi, botami, stejně jako před padesáti lety s vázáními. Vzhledem k tomu, že nové X – Tend přináší na trh hned tři významné výhody ve srovnání s ostatními výrobci, jsme přesvědčeni, že se jedná opět o inovaci v pohledu na design lyžařských brýlí.“

Nové brýle X – Tend jsou vybaveny skly od výrobců BNL a Zeiss, kteří zaručují nejvyšší optickou kvalitu na trhu. Můžete si vybrat mezi celým spektrem zabarvení skel pro různé počasí, nebo dvěma velikosti rámečku pro malé, nebo větší obličeje.

Těmi inovacemi jsou:

  • o 20 % větší zorné pole – díky tenkému rámu jsme mohli použít větší sklo, které výrazně zlepšuje periferní vidění
  • kontrola zamlžování – technologii větších větracích otvorů, které využívají zóny nízkého tlaku a odvádějí vlhkost ze skla i obličeje, jsme nazvali Thermo Control System
  • Perfect Fit – tak se jmenuje technologie využívající flexibilní membrány mezi rámem brýlí a vaším obličejem, která se snadno přizpůsobí každému tvaru obličeje za jakýchkoliv podmínek.

www.amersports.cz