Nově zrekonstruované dvou- až šestilůžkové apartmány jsou k dispozici ve velikostech od 18 do 60 m2 vždy s moderně vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením. V apartmánovém domě je bezplatný wi-fi internet a možnost příjmu satelitních TV programů včetně českých.

Apartmánový dům stojí na klidném okraji města Hermagor na dně údolí s velmi dobrou dopravní dostupností nejlepšího korutanského lyžařského areálu Nassfeld nebo romantického jezera Weissensee, největší přírodní bruslařské plochy ve střední Evropě. Poloha na alpsko-jaderském pomezí zajišťuje nadprůměrné množství slunečního svitu a přitom dostatek sněhu.

Za návštěvu stojí i v létě – přímo okolo domu prochází údolím cyklostezka s mnoha odbočkami a nedaleko se nacházejí pláže jezera Pressegger See, jehož voda se běžně ohřívá až na 28 °C. V letním provozu jsou lanovky v Nassfeldu, které zpřístupňují rodinné vycházkové stezky s atrakcemi nebo bobovou dráhu. Vstup na pláž i lanovky v Nassfeldu jsou pro hosty apartmánů v letní sezóně zdarma.

Nově je k dispozici sauna a posezení v restauraci. V domě je možné uspořádat i malý workshop nebo teambuilding.

Místní gurmánskou raritou je domácí udírna biolososů, která se nachází v suterénu apartmánového domu. Během pobytu můžete s majitelem udírny podniknout malou exkurzi, při níž budete mít možnost ochutnat, jakou lahůdkou čerstvě uzený biolosos dovezený přímo z moře u irského pobřeží je.


Ceny ubytování:

apartmán pro 2 osoby: od 59 EUR / noc
apartmán pro 4 osoby: od 74 EUR / noc
apartmán pro 6 osoby: od 99 EUR / noc

K ceně se připočítává místní daň (2,50 EUR/os. a noc) a závěrečný úklid (25 až 40 EUR).

Více informací:
tel.: +420 724 326 058
e-mail: info@nassfeld-apartments.eu
www.nassfeld-apartments.eu
www.biolachs.at