čekává se přes 2 300 vystavovatelů z 50 zemí, kteří představí své novinky pro sezónu 2013 na výstavní ploše 140 000 m2. Tuto světovou událost si nenechá ujít žádný z očekávaných 80 000 odborných návštěvníků ze 150 zemí.

Novinkou veletrhu ISPO 13 je ISPO Textrends Fórum

Výrobci představí inovace v oblasti textilií na sezonu podzim/zima 2014/2015. Nová pomoc v orientaci pro designéry a produktové manažery – Světový odborný veletrh sportovních potřeb a sportovní módy ISPO Mnichov rozšiřuje své portfolio inovací a textilií o nové fórum – ISPO Textrends Forum. Výrobci textilií, látek, membrán, zapínání dostanou tak poprvé možnost prezentovat své vlastní inovace mezinárodním profesionálům z oblasti sportovního businessu, a to ve vlastním fóru. Designéři a produktoví manažeři se mohou rychle a efektivně informovat o textilních novinkách na jednom určeném centrálním místě na veletrhu ISPO MUNICH 2013.

Nově vzniklý koncept tohoto fóra se skládá ze tří hlavních pilířů. Ze struktury, centra zájmu a podpory. Hlavním cílem je představit odbornému publiku nejlepší inovace v takto důležitém oboru, jakým je oblast sportovního zboží. Společně s mezinárodní trendovou expertkou, Louisou Smith, vyvíjí vybraní zástupci veletrhu ISPO pět textilních trendů jakožto i vzorníky pro sezónu podzim/zima 2014/15, které slouží jako základní podklad pro ISPO Textrends Forum a také k orientaci pro výrobce. Každý výrobce může dodat pět produktů v sedmi kategoriích (First Layer, Second Layer, Accessoires Outer Layer, Technologien, Fasern, Membranen und Schweißtechniken, Accessoires) a je tak vyzván, aby se soustředil a zaměřil na definitivní trendy a barvy. Nejlepších šedesát produktů z každé kategorie bude vybráno odbornou porotou složenou z designérů, expertů, zástupců textilních institucí, novinářů a představeno na fóru v hale C2. Posuzovat se bude například vzhled, kreativita, inovace, udržitelnost, multifunkčnost.
Markus Hefter, vedoucí projektu veletrhu ISPO MUNICH, je přesvědčen, že: „ISPO Textrends Forum se stane prvním styčným bodem designérů, produktových manažerů a novinářů.“

Další informace ohledně ISPO Textrends Forum najdete na www.ispo.com/textrends_forum a na facebooku: www.facebook.com/ispo. Veletrhu ISPO se účastní rekordních 2 000 vystavovatelů z 50 zemí a očekává se návštěvnost přes 70 000 odborníků z celého světa. Využijte i vy této příležitosti k návštěvě!

Veškerý návštěvnický servis (vstupenky se slevou, ubytování) na veletrh ISPO zajišťuje www.expocs.cz