Zajímavé švýcarské nabídky pro rodiny s dětmi

Jednodenní jízdenky pro rodiny s dětmi a další speciální nabídky pro zimní lyžařskou rodinnou dovolenou najdete na

http://www.myswitzerland.com/…ngebote.html.

Kdo dává právě tady přednost komornějším střediskům, najde inspiraci na http://www.myswitzerland.com/…newinterorte

Leukerbad – Sleep and Ski

Balíček Sleep ans Ski platí pro všechny ubytované v partnerských hotelech v Leukerbadu, kteří se ubytují na více než 3 noci v době od 6. do 25.1., od 10. do 29.3. a od 1. do 7.4.. K ubytování dostanou skipas pro oblast Torrent zdarma.

www.leukerbad.ch

Leukerbad – nová lanovka na Gemmi

Od 22.12. je v provozu nová lanovka na Gemmi – jedinečnou vyhlídkovou terasu nad Leukerbadem. Lanovka bude v provozu každý den až do 14. 4. 2013.

Engelberg, Titlis - nejvýše položený visutý most pro pěší v Evropě

Centrální Švýcarsko se může pochlubit dalším nej v oblasti visutých mostů. Po nejdelším visutém mostu pro pěší v Evropě v Sattel-Hochstuckli (374 m) má Centrální Švýcarsko také nejvýše položený visutý most pro pěší v Evropě, najdete ho na horní stanici Titlis Rotair ve výšce 3 020 m. Trasa pro pěší se nazývá Cliff Walk a byla vybudována při příležitosti stého výročí vybudování lanovky Engelberg-Gerschnialp. Visutý most je přístupný i v zimní sezóně.

www.titlis.ch

Schwarzsee, Fribourg - ledové království

Karl Neuhaus vybudoval již po 26. pohádkovou krajinu z ledu a světel, kterou najdete v malém lesíku 2 km od rodinného střediska Schwarzsee. Některé paláce dosahují výšky až 15 m.

Poprvé ve Švýcarsku – káva z Berner Oberland

V tropickém skleníku ve Frutigenu bylo poprvé vypěstována i káva. Švýcarsko se tak může pochlubit i vlastní kávou. Pro vytápění skleníku se využívé teplo Lötschberského tunelu.

www.tropenhaus-frutigen.ch

Graubünden, Rhétská dráha - 1+1 jízdenka zdarma

Rhétská dráha nabízí od 8.12.2012 do 1. května 2013 hostům ubytovaným v hotelech a apartmánech balíček „RailHit“ – motto: zaplať za jednu jízdenku, druhá je zdarma.

www.rhb.ch
www.rhb.ch/….2308.0.html

Monobob – jízda po olympijské přírodní bobové dráze Engadin Sv. Mořic

Po tréninku si můžete na vlastní kůži vyzkoušet jízdu na přírodní bobové dráze ve Sv. Mořici. Dosahuje se tady rychlosti až 120 km za hodinu.

www.monobobstmoritz.ch