Leukerbad – snídaně se šampaňským v bazénu a také kino v bazénu

Ne, nejedná se překlep, v Leuekerbadu dostanete snídani se šampaňským a lososem opravdu přímo do bazénu. Ostatně tato služba má dlouhou tradici, občerstvení tak bylo podáváno hostům i na počátku dvacátého století. Pro léčbu bylo třeba, aby ve vodě pobývali delší dobu, a tak dostávali jídlo přímo do bazénu. Kino patří již k novodobější nabídce, obé je ale nezapomenutelným zážitkem.

Malbun, Lichtenštejnsko - speciální nabídky

Pro své lednové hosty připravil Malbun mimořádnou nabídku v rodinném hotelu Gorfion. Prvních 50 rezervací na 7 dnů obdrží 2 noci zdarma. A ještě jedna nabídka pro rodiny s dětmi: Při pobytu na 7 dnů v lednu a v březnu získáte skipas zdarma pro Vaše děti do 15 let.

Saas-Fee – nejlepší lyžařské středisko Švýcarska a druhé nejlepší z 55 hodnocených v Evropě

41 000 příznivců zimních sportů z Rakouska, Německa, Itálie, Francie a Švýcarska hodnotilo celkem 55 lyžařských střediek v Evropě a Saas Fee si u nich vybojovalo první místo ve Švýcarsku a druhé v Evropě. Přijeďte si vyzkoušet osobně. Ve dnech 12.-19. 1. tady navíc můžete sledovat legensdární „Ice on Tour“ – světový pohár v lezení na ledu.

Swiss Travel System - spec. nabídka Swiss Pass 4 + 1

Švýcarský dopravní systém připrail speciální akci pro majitele Swiss Passu, Swiss Saver Passu a Swiss Youth Passu na 4 dny v první třídě. Ke 4 dnům získáte 5. zdarma. Nabídka platí ve době od 1. 2. do 30. 4. a od 1. 11. do 31. 12. 2013. Swiss Pass 4+1 můžete zakoupit od 1. 1. 2013 v České republice u Čedoku a nebo přímo ve Švýcarsku.

www.SwissTravelSystem.com

Golf ve Švýcarsku v zimě

Golfisté se nemusejí vzdát svého oblíbeného koníčku ani v zimě. Mohou hrát buď v Arose na zamrzlém jezeře nebo naopak ve středomořském klimatu u jezera Lago Maggiore.

www.tschuggenhotelgroup.ch