Alpe d´Huez

Svojí rozlehlostí se Alpe d´Huez řadí mezi největší střediska v Evropě. Celkově budete mít k dispozici 250 km sjezdovek na jeden skipas, včetně nejdelší černé sjezdovky v Evropě a tratě vedoucí 200 m dlouhým tunelem. Na své si zde přijdou i vyznavači freeskiingu, díky dvěma perfektně upraveným snowparkům. O jejich vysoké kvalitě svědčí řada každoročně pořádaných závodů ve slopestyle. Kousek od ubytování se nacházejí veškeré služby, které byste mohli během dovolené potřebovat. Alpe d´Huez proslulo i díky svému nočnímu geniu loci. O zábavu se stará řada barů a klubů v čele s La Grotte du Yetti.

Velkolepé Alpe d´Huez v atraktivním březnovém termínu za 5 250 Kč? Proč ne! Vyrazte s námi za sněhem. Ubytování nabízíme v apartmánech jen kosíček od svahů, ve vesničce 0z en Oisans. Prohlédněte si tuto nabídku.

Les deux Alpes

Vyhlášený resort Les deux Alpes by alespoň jednou v životě měl navštívit každý lyžař. Třeba proto, že se zde nachází největší sjízdný ledovec, světoznámý freeride La Grave a obří snowpark, který stoupá vzhůru z vrcholku hory Tour (2 600 m). Celkem na návštěvníky čeká 240 km upravených, především červených a modrých tratí. Středisko Les deux Alpes je známé i díky bohatému vyžití mimo ježdění. Turistická infrastruktura je zde na špičkové úrovni, proto sem můžete zavítat opravdu s kýmkoliv.

Vyhlášené týdenní Les deux Alpes se skipasem, vynikajícím snowparkem a legendárním freeridem La Grave za 7 600 Kč? Ojedinělá nabídka CK PUXtravel na březen, která rozhodně stojí za povšimnutí. Zjistěte víc.

Risoul/Vars

Stále známější a oblíbenější středisko Risoul/Vars nabízí 180 km sjezdových tratí a pestré možnosti pro freeride a freeskiing. Díky dobrému propojení obou středisek je možné absolvovat celodenní okruh, při kterém vystoupáte až do výšky 2 750 m, odkud je báječný výhled. Kromě ježdění tu na vás čeká spousta večerní zábavy jak ve městě Risoul, tak ve Varsu. Velkou výhodou oblasti je cenově dostupné ubytování v těsné blízkosti sjezdovek a výborné sněhové podmínky po celý rok.

Kvalitní dubnové lyžování není výmysl, ale realita ve středisku Risoul/Vars. Perfektní dovolená ve Francii za cenu českých hor? S CK PUxtravel to je možné! Týdenní pobyt se skipasem od 3 850 Kč! Navštivte stránky zájezdu.

Val d´Allos

Středisko Val d´Allos leží v lyžařské oblasti L´Espace Lumiere a na jeden skipas budete moci projezdit 180 km sjezdovek. Resort se může pochlubit velmi kvalitním systémem umělého zasněžování a řadou snowparků a boardercrossů. Velmi pěkné ubytování za nízkou cenu se dá najít už kousíček od svahů. Odpadá tedy jakékoliv dojíždění autem, nebo skibusy. Pokud do Val d´Allos zavítáte, nezapomeňte navštívit některou z místní tradičních restaurací, nebo barů. A pokud by vás snad lyžování přestalo bavit, pak můžete otestovat tobogánové svahy, trampolíny na sněhu, lední horolezectví, jízdu na sněhových skútrech a další aktivity.

Báječné Val d´Allos od 4 000 Kč? K tomu v ceně kromě ubytování i týdenní skipas? S CK PUXtravel žádný problém! Jedinečná nabídka lyžování na konci března. Více informaci na našem webu.

Tignes

Zalyžujte si v jednom z nejznámějších středisek v Evropě. Tignes/Val d´Isere patří mezi nekrásnější zimní střediska na světě. Od ubytování ve Val Claret to budete mít na svah doslova pár minut. Negativa se zde hledají velmi těžko. Velice atraktivní je výjezd gondolou na ledovec, do výšky 3 456 m. Pokud jste vyznavači freeridu, nebo máte rádi snowparky, jste tu správně. Podmínky pro tyto aktivity jsou zde přímo pověstné. V Tignes naleznete nepřeberné množství restaurací a barů různých stylů, které uspokojí opravdu každého.

Vyzkoušejte na vlastní kůži jak dokonalé je Tignes. Týdenní ubytování se skipasem nabízíme od skvělých 8 030 Kč. Navíc jde o březnový termín, ve kterém budete mít obrovskou šanci na báječné počasí! Zjistěte detaily o nabídce.

Les Menuires

Toužili jste po dovolené v oblasti Tři údolí? Pak si jako svůj základní tábor zvolte Les Menuires. To je totiž ze všech středisek cenově nejdostupnější a přitom nabízí perfektní vyžití. Základní skipas platí na 160 km sjezdovek, ale je možné ho rozšířit až na 600 km. Volba je zcela na vás. Ubytování najdete přímo na svahu, nebo v jeho těsné blízkosti. Les Menuires je součástí největšího lyžařského areálu na světě, takže je opravdu o co stát. Kromě lyžování si můžete zajít zasportovat do místního sportovního a relaxačního centra, nebo vyzkoušet 4 km dlouhou bobovou dráhu. Při vašem pobytu určitě ochutnejte místní speciality servírované během savojské večeře.

Ochutnat vůni Les Menuires s CK PUXtravel můžete už od 8 080 Kč za týdenní pobyt v apartmánech u sjezdovek. V ceně je dokonce i skipass! Podívejte se na bližší informace.

-------------------------------------------------------------------------

Jdou dva skialpinisti po horách a najednou se jeden z nich zřítí do průrvy. Druhý přijede k průrvě a volá: „Jsi v pořádku?”

„Jsem!”

„Co hlava, nerozbil sis ji?”

„Ne, dobrý!”

„A co ruce nebo nohy, nemáš zlomené?”

„Ne, v pořádku!”

„Tak co tam ještě děláš?”

„Padám...”Stáhněte si katalog PUXtravel v Pdf, prohledněte si naše lyžařské zájezdy a zasmějte se některému z dalších lyžařských vtipů.