Hotel a wellness zařízení tradičně vysoké rakouské kvality Therme Laa – Hotel & Spa vzdálené pouze hodinu cesty od Brna i Vídně, je zárukou nejen pohodové dovolené, ale během nejvýznamnější fotbalové události letošního roku EURO 2008 v Rakousku a Švýcarsku bude i místem odpočinku a relaxace pro české hosty a fotbalové fanoušky, kteří chtějí kompenzovat dramatické fotbalové zážitky ME s pohodlím, oddychem a příjemnou relaxací. Fotbaloví fandové si tak budou moci po nervy drásajících utkáních, po tlačenicích na stadionech, nebo stresu a času stráveném v dopravních špičkách dopřát aktivní oddych třeba ve vodním a saunovém světě exkluzivní wellness oázy.

 

Nežijte jen fotbalem „Fotbalové EURO 2008 v Rakousku a Švýcarsku začíná přesně za 16 dní a tým Therme Laa Hotel & Spa je připraven udělat všechno pro to, aby si hosté a fanoušci z České republiky odvezli z našeho komplexu opravdu jedinečný zážitek ať už bude výsledek české reprezentace na ME ve fotbale jakýkoliv. Už od spuštění provozu denních lazní Therme Laa v roce 2002 a následně od otevření komplexu Hotel Therme Laa Superior o tři roky později zaznamenáváme každým rokem rostoucí zájem návštěvníků z České republiky (podíl návštěvníků z ČR na celkovém počtu hostů dosahuje v denních lázních již 25 %, v hotelu Therme Laa Superior kolem 8 %),“ řekla Bettina Spies, ředitelka Therme Laa Hotel & Spa. „Jsme si vědomi faktu, že fotbal je v České republice národním sportem číslo 1 a proto bychom chtěli právě hostům z České republiky připravit v našem komplexu během šampionátu EURO 2008 jakousi „volnou fotbalovou zónu“. Věříme, že čeští hosté využijí naši nabídku a prožijí v našem komplexu opravdu jedinečný šampionát,“ dodala Bettina Spies.Ve snaze vycházet českým hostům maximálně vstříc a přispět jim k pocitu absolutní pohody zaměstnává Therme Laa Hotel & Spa i česky mluvící personál, který je návštěvníkům nepřetržitě k dispozici.

Pro příznivce fotbalu, kteří se nezúčastní přímo dění na fotbalových stadionech, je v sobotu 7. června 2008 od 16 hodin na náměstí v Laa an der Thaya připravena slavnostní akce UEFA EURO 2008 Coca-Cola Fan Tour, v rámci které bude na obří 29 m2 LED obrazovce živě přenášeno slavnostní zahájení šampionátu včetně zahajovacího zápasu Švýcarsko – Česko od 18:00 hodin a Portugalsko – Turecko od 20:45 hodin.
Projekce většiny zápasů EURO 2008 budou probíhat také v termálním kině komplexu Therme Laa Hotel & Spa a zájemci si tak budou moci opravdu doslova spojit fotbalový zážitek s wellness a relaxací.
Kulinářský zážitek s možností návštěvy místního pivovaru s ochutnávkou piva či degustace zdejších vín ze známého vinařského regionu Weinviertel může být pak přirozeným vyvrcholením zdejšího pobytu nejen pro příznivce fotbalu, ale pro každého návštevníka.

Zregenerovat tělo i ducha po namáhavém „hracím“ dni může každý fanoušek jemu oblíbeným způsobem: v bazénu, sauně, posilovně, relaxačních oázách, nebo například unikátním druhem masáže Therme Laa Senses s konopným olejem ...

 
 

Výběr možností relaxace je opravdu široký: termální bazén s plochou 115 m2, venkovní vířivka, vodopády, solný bazén s podvodní hudbou, tobogány, svět sauny s plochou 1 500 m2 (procedury se solí, medem, mlékem, čokoládou, bylinkové sanatorium, aromatická sauna), masážní programy, odpočinkové místnosti (Ticho, Teplo, Sen), zimní zahrada, termální kino, péče o tvář i celé tělo. Pro sportovně založené je k dispozici fitness zóna, tenisové kurty, beach volejbal, 18-ti jamkové golfové hřiště v nedalekém městečku Poysdorf, Nordic Walking, běžecké trasy přímo od hotelu, cyklistické stezky a možnost zapůjčení kola v hotelu. Hosté hotelu mohou zdarma využívat celý komplex Therme Laa.

         
Více informací o rakouském wellness zařízení Therme Laa Hotel & Spa najdete na adrese:
www.therme-laa.at