Sport i wellness na jednom místě

Středisko nabízí více než 5 km sjezdových tratí, z toho dvě modré, čtyři červené a dvě černé. Všechny tratě jsou kvalitně upravovány.
Kromě sjezdového lyžování si mohou milovníci zimních sportů vychutnat na Skalce téměř 60 km běžeckých tratí, které jsou vhodné jak pro začínající běžkaře, tak sportovnější nadšence. Stále populárnějším se v mezinárodním měřítku stává maratonský závod Biela stopa, který se koná každoročně poslední lednový víkend.

K dispozici je bezplatné parkování na rozsáhlém parkovišti v blízkosti hlavní lanovky.

Přímo ve středisku jsou k dispozici i několik možností ubytování – zde si pak stačí jen připnout lyže a spustit se na sjezdovku, jakou si vyberete. Oblíbenou možností je horská chata Limba se samoobslužnou restaurací jak pro ubytované, tak pro příchozí lyžaře.

Po lyžování je pro návštěvníky přímo ve středisku k dispozici Relax centrum. Nechat se rozmazlovat můžete v jedné z pěti saun, zaplavat si v bazénu s atrakcemi nebo si zahrát bowling.
Pro neúnavné sportovce je k dispozici hala se squashem a fitness centrum.

Lepší parkování i příjezd, více bufetů a slevy

Před sezónou jsme se nechali inspirovat podněty od našich zákazníků, protože spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější.

Vzhledem ke zkušenostem z minulého roku jsme se rozhodli zvětšit počet parkovacích míst – přibylo letos více než 150 parkovacích míst na dvou nových plochách.
Údržba příjezdové cesty na Skalku je rovněž prioritou, kterou se podařilo prosadit. Díky znovuotevření střediska zimní údržby v Kremnici bude zajištěn neustálý a hlavně rychlý dohled nad příjezdovou cestou. V praxi to znamená, že pluh nebude na Skalku dojíždět až ze Žiaru nad Hronom, ale přímo z Kremnice.

O víkendech čeká návštěvníky i řada zábavných akcí – Škoda SnowShow nebo Jägermeister party. Rossignol team zajistí pro návštěvníky test nejvychytanějších lyží sezóny.

Na sjezdovce Pekná vyhliadka bude obnoven snowpark s více překážkami. Pro všechny držitele karet ISIC, ITIC a EURO 26 jsme připravili na tuto sezónu výhodné slevy nejen na skipasy, ale i na výuku v lyžařské a snowboardové škole anebo v půjčovně.

Lyžaři budou mít k dispozici WC, které bude dostupné bez nutnosti pěšího přecházení přes silnici, stejně tak se přestěhovala i pokladna, takže po zakoupení skipasu je možné se rovnou se pustit na sjezdovky Pekná vyhliadka, Turček, Turistická nebo přímo k bufetu.

Novinkou jsou i dva nové bufety, které budou otevřeny o víkendech a budou snadno přístupné na lyžích. Bufet na horní stanici Pekné vyhliadky bude i nadále zpříjemňovat výhled na Banskou Bystrici a poskytovat místo na ohřátí zmrzlým lyžařům.

Každou středu v lednu se na Skalce lyžuje jen za 3 EUR na celý den!

www.skalkaarena.sk

www.skalkalimba.sk