Těmito slovy se dá bez problémů celý festival Spring Off charakterizovat. Říkáte si, kdo by jezdil v dubnu do Alp? Přece každý, kdo si chce ještě naposled protáhnout tělo na prosluněných svazích, odpoledne si dát pár hodin relaxace na sluníčku a večer vyrazit za zábavou do baru.

Risoul/Vars proslul především díky svým podmínkám pro freeride a freeskiing. Místní snowpark je údajně nejlepším snowparkem v celé Francii a plochy volného terénu, který je snadno dostupný od lanovek taky stojí za řeč. Co ale vlastně znamená hudební festival Spring Off?

A co všechno je v ceně letošního Spring Off?

  • každoročně výborné sněhové podmínky a TOP snowpark
  • ubytování přímo na svazích nebo v jejich těsné blízkosti
  • celodenní zábava a aprés ski pártošky na svazích
  • každý večer koncerty kapel a DJs
  • testování lyží a prken, kurzy, workshopy a instruktoři
  • doprava zahraničními busy z Brna, Prahy nebo Plzně

Během jediného dubnového týdne se můžete těšit na kapelu Prague Conspiracy a DJs B-Complex, Pixie a Marinos Casswell. Kromě nich se o zábavu bude starat team WOOX se svojí testovačkou prken. Aby zkrátka nepřišli ani lyžaři, připravili jsme pro ně testování lyží značky Atomic. O své vědomosti se s vámi podělí zkušení instruktoři ze školy SUN SKI&BOARD, díky kterým se budete moci zdokonalit ve vašem jezdeckém umění.

Milovníci adrenalinu si během festivalu Spring Off vyzkouší kitování díky přítomnosti HARAKIRI KITE KURZŮ. Dozvíte se, co to je snowkite, jaké vybavení se ke kitování používá a následně si na vlastní kůži otestujete, jaké to je vznést se několik metrů do vzduchu a zase bezpečně dopadnout.

Spring Off, večírky na denním pořádku

Spring off je hudební festival, proto se každý večer můžete těšit na koncert, nebo party v režii pozvaných DJs. Součástí programu je i Silent Disco Party, která spočívá v souboji dvou DJs, při kterém máte nasazená sluchadla a je zcela na vás, kterého z nich si pustíte do uší.

Každý den si budete moci užívat bohatý doprovodný program, který začne už ve dvě hodiny s DJs, soutěžemi a občerstvením. Od 20:00 se pak pokaždé rozjede vrchol dne, SPRING OFF PARTY v klubu La Grotte du Yetti!

Risoul/Vars, dubnová Mekka lyžování

Dubnový festival SPRING OFF ale určitě není pouze o večírcích. Risoul/Vars totiž díky svému unikátnímu mikroklimatu nabízí výborné svezení i v takto pozdních termínech. Jen pro představu v loňském roce napadlo přes 60 cm prašanu, o rok před tím bylo 60 cm sněhu na sjezdovkách a v letech 2010 a 2009 středisko zavalila skoro metrová vlna nového sněhu!

V oblasti najdete 180 km sjezdových tratí, 7 snowparků, přírodní U-rampu a velké množství náročných i pohodových volných terénů.

Není na co čekat! Duben se pomalu blíží a je nejvyšší čas začít rezervovat místa na hudební festival SPRING OFF na lyžích a prknech, pod taktovkou VOOX a CK PUXtravel.