Zrelaxovaná dovolená ve středisku Paganella za méně než 6 000 i se skipasem a polopenzí

Přesně taková bude ta vaše, pokud zavítáte do Hotelu Olisamir s bazénem a relaxační zónou pro odpočinek v ceně. Užijete si pobyt v tomto oblíbeném hotelu, který leží v klidném městečku Cavedago, jen kousek od střediska Paganella. Skvělou zprávou pro rodiny je exkluzivní nabídka hotelu, který ubytuje až dvě vaše děti do 8 let zcela zdarma! K tomu dostanete na vyžádání dětské lyžařské brýle také gratis.

Co čekat od vyhlášené Paganelly?

Nad známým a dobře dostupným italským městem Trento, které je hlavním centrem autonomní oblasti Trento-Alto Adige, se do výšky 2 125 m tyčí stejnojmenný skalnatý vrchol Paganella, na jehož druhé straně se nacházejí ideální svahy pro rodinné poježdění. Sjezdovek tu najdete přes 50 a k tomu dva běžkařské okruhy. Jeden z nich je otevřený i večer za umělého osvětlení.

Centrem oblasti je městečko Andalo, kde se nachází krytá hala pro bruslení a plavecký bazén, který společně s dětmi jistě oceníte. Další krytý bazén s oddělenou dětskou částí, pak najdete vedle nedalekého jezera Molvena.

Pokud budete chtít svým potomkům dopřát animační program, pak je vezměte do dětské školky „Mary Poppins“, která působí u nástupní stanice na lanovku „Valle Bianca“. Paganella se také může pochlubit unikátním funparkem pro děti, který nabízí opravdu široké spektrum aktivit pro nejmenší děti. Najdete jej přímo v Paganelle a jeho součástí je i bar pro rodiče! :-)

Folgaria nejenom pro rodiny s dětmi za 4 490 Kč včetně skipasu a snídaně!

S PUXtravelem můžete prožít báječnou dovolenou také v italském středisku Folgaria v atraktivním ubytování pouhých 50 m od lanovek. Hotel Garni Francolini nabízí 15 nově zrekonstruovaných pokojů a zázemí se saunou, parkováním před hotelem, lyžárnou a Wi-Fi. To vše za báječných 4 490 Kč za ubytování na 4 dny se snídaní včetně skipasu. Děti do 12 let mají navíc slevu z ubytování 1 390 Kč. Na vyžádání od nás navíc dostanete dětské brýle zcela zdarma!

Dovolená ve znamení pohody, po stopách dávného opevnění

Pokud hledáte příjemné a hlavně poklidné místo pro rodinnou dovolenou, pak pro vás Folgaria bude jako stvořená. Jedná se o menší zimní středisko, které najdete v oblasti Trento-Alto Adige, 15 km vzdálené od města Trento. Folgaria je součástí Skirama Dolomity, kam patří i například Ponte di Legno, Passo Tonale a další známé resorty.

Nejvyšším bodem střediska je Costa d´Agra s výškou 1 850 m. Právě výška této hory napovídá, že Folgaria disponuje převážně mírnými svahy. Najdete tu sice i černou sjezdovku, ale nejčastěji se setkáte s červenou a modrou. Celkem se tu budete moci prohánět na 72 km sjezdových tratí ve dvou propojených (Folgaria a Fiorentini) a jedné oddělené (Lavarone) oblasti.

Kromě samotného lyžování si můžete s dětmi vyzkoušet dvě sáňkařské dráhy nebo navštívit bruslařské centrum, kde vám brusle zapůjčí, pokud budete potřebovat. Ve Folgarii najdete i sportcentrumPlata Folgaria“ s plaveckým bazénem, bazénem pro děti, fitness centrem a prostorem i pro další sportovní aktivity.

Středisko Folgaria se specializuje na rodiny s dětmi. Svědčí o tom i velký počet lyžařských školek a škol a mnoho pojízdných pásů. Unikátem je historické centrum Folgarie s typickými obchůdky a restauracemi a také možnost na lyžích absolvovat „Skiroute dei Forti“, trasou okolo přístupných pevností z 1. světové války.

Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní dovolenou, ať už pěkně ve dvou, s rodinkou nebo několika přáteli, budou pro vás Folgaria i Paganella ta správná volba, navíc za opravdu dobré peníze.