Středisko nabízí až 10 km sjezdovek různé náročnosti a panoramatické výhledy z vrcholu Malinné (1 219 m. n. m.). Nejdelší sjezdovka má 3,9 km a vede z vrcholu až k nástupní stanici kabinkové lanovky v Hrabově. A díky upraveným širokým sjezdovkám si užijí lyžování i děti.

Pro nejmenší lyžaře jsou k dispozici 3 dětské vleky, na kterých se se šikovným instruktorem z lyžařské školy naučí lyžovat úplně každý!

Ve středisku najdete nejen možnosti lyžování, ale také běžkařský okruh či skialpové trasy. Pro ty, kdo se chtějí pokochat zimní přírodou i bez lyží, je připravený také výlet lanovkou – jen za 11 € na e-shopu, na kopci se také skvěle sáňkuje s dětmi, v Aprés-ski baru je příjemné posezení při horké čokoládě.

Nejvýhodnější skipasy naleznete na e-shopu. Kromě toho, že takto zakoupené skipasy jsou nejlevnější, po zadání čísla čipové karty při nákupu nemusíte čekat na pokladně, ale můžete jet přímo na lanovku.

Pokud nechcete lyžovat, načerpat energii můžete přímo na svahu v Aprés-ski baru nebo si odpočinout v restauraci Dária, kde se zahřejete u krbu, u tradičních specialit či na baru.


Ve středisku se konají nejen sportovní akce, ale také akce pro velké i malé. Můžete lyžovat v maskách na karnevalu nebo si užít dvoudenní mega zábavu na svahu! 11.–12. 2. proběhne jedinečná dvoudenní SNOW SHOW, na které zažijete atmosféru plnou sportovních zážitků, soutěží, skvělého programu a nezapomenutelného lyžování.

www.skipark.sk