V nabídce portálu Avander.cz najdete více jak 60 000 rekreačních objektů v celé Evropě a více jak 6 000 možností ubytování v populárních lyžařských střediscích v Rakousku, Švýcarsku, Francii nebo Itálii. Pro váš rychlý přehled je připravena stránka Ubytování Alpy se seznamem lyžařských středisek. Pokud máte jasný cíl vaší cesty, stačí do formuláře pro rychlé hledání lokality zadat jméno konkrétního města nebo obce, nebo je možné naťukat např. “SKI Rakousko” a našeptávač vám ukáže rakouská lyžařská střediska v naší nabídce.

ONLINE rezervace ubytování

Naší specialitou je snadná a rychlá ONLINE rezervace ubytování. Vyberte si v pohodlí svého domova apartmán nebo chatu v Alpách a rezervujte online. Pokud je vybraný objekt volný pro data vaší cesty, stačí pouze vyplnit rezervační formulář a objekt si okamžitě rezervovat.


Vyhledávání ubytování podle řady kritérií

Ubytování na portálu Avander.cz je možné vyhledávat nejen podle dostupnosti pro konkrétní data, ale podle řady dalších kritérií jako například výbava rekreačního objektu (sauna, internetové připojení apod.). Samozřejmostí je možnost vyhledávat ubytování podle vzdálenosti od lyžařského vleku. V neposlední řadě je možné si vybírat pouze z určitých typů objektů - vybírejte jen z apartmánů nebo prohledávejte pouze horské chaty, je to na vás.

Portál Avander.cz nabízí i řadu dalších užitečných funkcí. Vybrané rekreační objekty je možné seřadit podle ceny, kapacity nebo počtu ložnic. Nemůžete se hned rozhodnout? Označte si jednoduše objekty, které se vám líbí, jako oblíbené a můžete se k nim kdykoli později vrátit přes nabídku “Moje oblíbené”.

Ubytování v Alpách můžete na portálu Avander.cz vyhledávat mimo jiné podle:

  • lyžařských středisek nebo konkrétní lokality (město, obec);
  • typů objektů (pouze apartmány, nebo domy a horské chaty);
  • data příjezdu a délky pobytu (prohledávejte jen objekty které jsou dostupné);
  • vzdálenosti k lyžařskému vleku nebo do centra;
  • výbavy rekreačního objektu (např. sauna, pračka, krb nebo internet);

Více informací na www.avander.cz nebo na infolince 800 77 99 99 (po-pá: 9:00-17:00); seznam ubytování podle lyžařských středisek najdete na stránce www.avander.cz/…ytovani-alpy.