Roc´n Bike Festival : 18. a 19. ledna 2014

Milovníci horských kol se sejdou na 1. ročníku akce s názvem Roc´n Bike Festival. Toto setkání vyznavačů jízdy na horských kolech po sjezdovkách je příležitostí naučit se něco nového, vyzkoušet novinky ve vybavení, ale take změřit síly s ostatními. Tuto akci doplní samozřejmě hudební program a různé soutěže.


Foto: OT Les Menuires

[* >]Týden vinařů: od 4. do 11. ledna 2014

OT Les Menuires / Philippe Royer

Foto: OT Les Menuires / Philippe Royer

Pro všechny, kteří rádi popíjejí víno, připravilo středisko Les Menuires Týden vinařů (Semaine des Vignerons), a to v týdnu od 4. do 11. ledna 2014.

Každý večer proběhnou degustace ve sportovním centru (Centre Sportif) s producenty ze všech vinařských oblastí Francie: Savojsko, Bordeaux, Burgundsko, Champagne a také z pohoří Jura …
Tento týden je příležitostí pro ochutnání vín, pro vás neznámých odrůd. Z letošní zimní dovolené ve středisku Les Menuires tak budete odjíždět i se zásobou do vaší rodinné vinotéky.

Balíčky na týdenní pobyt od 246 EUR za osobu: ubytování na 7 nocí ve studio pro 4 os. (v plné obsazenosti) + 6-ti denní skipas Les Menuires/Saint Martin + vstupné na večerní degustace.

Kontakt : Les Menuires Réservation – Tel. 00 33 (0)4 79 00 79 79