Rakouské Alpy, česká hudba

S rádiem Frekvence 1 den rozhodně nekončí poslední lanovkou. Naopak! Na hlavním podiu to rozbalí takové stars jako Chinaski nebo Marek Ztracený s kapelou. A další překvapení na sebe nenechá dlouho čekat. Kromě aprés-ski koncertu bude samozřejmě pokračovat i after-party s českými DJs, kteří doklepnou ten správný hojdalárydý repertoár.


Kapela Chinaski


„Pocházím ze Šumavy, takže na horách se cítím jako doma. Počítám, že to bude pro mě jedno z nejhezčích hraní za poslední dobu. Moc se na koncert přímo na sjezdovce těším,“ říká Marek Ztracený.

Konec března patří v Innerkremsu Čechům

Malebné rakouské středisko Innerkrems bude tedy v termínu 26. – 30. března patřit české výpravě, ke které se můžete přidat i vy. Stačí se zaregistrovat na webu Frekvence 1 nebo cestovní kanceláře Tempo Tours. O to, abyste se na alpských svazích cítili jako doma, se postará tým organizátorů a čeští instruktoři. Ideální příležitost vyzkoušet na vlastní nohy a přitom bez rizika a pod dozorem, co obnáší telemark. Soutěživci si vyzkouší slalom na sjezdovce, na které se jezdí světový pohár a pravidelně tam trénuje česká lyžařská elita. Na členitých kopcích si na své rozhodně přijdou i milovníci freeridu a v těsné blízkosti střediska je k dispozici běžkařská dráha na vypocení večerních neřestí.


Ubytování i cesta dle libosti

Ubytování si každý může zvolit podle své chuti. Horské chaty nebo hotelové apartmány, to záleží jen na vás. Kdo nebude chtít na místo dorazit individuálně, může zvolit dopravu organizovanou cestovní kanceláří.


Alpy za skvělou cenu

Pozor, pozor! Kapacita zájezdu je omezena, tak neváhejte s rezervací. Kdo by taky nechtěl za jistotou skvělých sněhových podmínek jen 400 km od českých hranic?! V ceně zájezdu od 4 190 Kč je zahrnuto ubytování na 4 noci, skipass, koncerty, party, instruktoři, škola telemarku, skitesty a závody.

REZERVACE ZDE

Milovníci lyžování, snowboardingu a muziky mají už program na konec března jasný, vyrazí do Innerkremsu.

Více na webu:

alpy.frekvence1­.cz