Boty na míru Strolz

Nejvyšší možnou úrovní pro náročné zákazníky, případně zákazníky, kteří mají jakkoli „atypické“ nohy, třeba po úrazu, je výroba lyžařské boty na míru, podle vašich nohou od A do Z! Skelet, lyžařské vložky a vnitřní botička, to všechno je vyrobeno 100% podle vaší nohy. Důkazem, že jsme schopni řešit opravdu nejrůznější požadavky a problémy, je nabízená rakouská značka STROLZ, která se specializuje na individuální výrobu bot od roku 1921! V nabídce HARFASPORTu Praha.

Boty Tecnica s botičkou BootDoc

O úroveň níž je řešení, které je v nabídce nově od letošní zimy. Přichází s ním výrobce sjezdových bot Tecnica ve spojení se značkou BootDoc. Zde vezmeme standardní skelet, který se dá dle potřeby přiměřeně upravit noze lyžaře. Následně vyrobíme speciální lyžařské vložky na míru a vypěníme vnitřní botičku BootDoc dle konkrétní nohy. V nabídce HARFASPORTu Plzeň.

Salomon Custom Shell

Další úrovní úpravy kolekčních lyžařských bot je tepelné tvarování skeletů, kde se soustředíme na problémová místa nohou lyžařů. Po nahřátí skeletu a nazutí boty se dotvarují určené zóny dle individuálních potřeb nohy. V naší nabídce naleznete tuto technologii od značky Salomon, která je dobře známá pod názvem „Custom Shell“. V nabídce HARFASPORTu Praha i Plzeň.

„Boulení“ stávajícího skeletu

Poslední možností tvarování skletu je tzv. boulení skeletu, tuto metodu můžete zvolit pro vaše stávající lyžáky. Boulením skeletu se dají řešit drobné lokální problémy v řádu milimetrů (max. 5mm). Např. zlomený malíček může způsobit problém a je potřeba pro něj v botě udělat místo. Touto technologií, ale nelze upravovat všechna místa skeletu lyžařské boty.

Sportovní vložky na míru

Základní variantou, kterou můžeme použít pro lepší usazení nohy v lyžařské botě, je úprava vložky. V HARFASPORTu nabízíme vložky od francouzské firmy Sidas, která patří ke špičce na trhu. Vrcholem této nabídky je technologie Custom Fit, kterou používáme v pražské prodejně. Tyto vložky jsou ze 100% tvarovatelné podle chodidla a zprostředkují dokonalý kontakt nohy a boty. Dalším stupněm je technologie Flash Fit, kdy se vložky předehřejí a dotvarují ze 70% podle nohy. Tuto technologii pro tvarování vložek používáme v naší plzeňské prodejně. Minimem je výměna „obyčejné“ vložky, která je součástí každých bot, za základní model, který je již přetvarovaný a vybírá se podle stavu klenby chodidla nohy.

MY VÁM TY BOTY UPRAVÍME NEBO VYROBÍME!

www.harfasport.cz