S 2 565 vystavovateli z 51 zemí slaví ISPO Mnichov nový výstavní rekord (v předchozím roce: 2 481/52).
Výstavní plocha byla zvětšena o dalších 1 500 m2 na celkových 104 720 m2.

Návštěvníci také celkově pozitivně hodnotili veletrh jako takový: téměř 75 % hodnotilo ISPO Mnichov 2014 jako výborné až velmi dobré, dalších 24 procent ohodnotilo událost známkou dobře.

Na otázku týkající se výhledu do budoucna pro následujících dvanáct měsíců 48 % dotázaných návštěvníků uvedlo své přesvědčení, že ISPO Mnichov bude i nadále získávat na významu, 49 % uvedlo, že si myslí, že význam této akce zůstane stejný.

Řekli o veletrhu:

Didi Serena - generální ředitel KJUS

Jsme velmi spokojeni s frekvencí návštěvníků u našeho stánku. Díky velmi cílené návštěvnosti došlo k velmi pozitivním a konstruktivním setkáním s našimi nejdůležitějšími zákazníky. Zlatým hřebem této akce je určitě naše ISPO Gold Award.

Armin Fuchs - generální ředitel Amer Sports

Naše výstavní stánky byly velmi rušné a atmosféra byla lepší, než jsme očekávali. ISPO Mnichov stále zůstává významnou platformou na mezinárodní úrovni.

Klaus Hotter - výkonný zástupce ředitele Head

ISPO Mnichov dopadlo přesně tak, jak jsme očekávali. Atmosféra byla pozitivní, návštěvníci projevili velký zájem, frekvence návštěvníků u našeho stánku byla také velmi dobrá, a publikum bylo velmi mezinárodní.

www.ispo.com

Výběr nejzajímavějších lyžařských novinek najdete v březnovém vydání SNOW 81.