Ušetříte

Většina hotelů v mnoha lyžařských střediscích nabízí slevu za včasnou rezervaci. Ušetřit je možné dokonce až pár tisíc a navíc – levnější už to nebude. Pro rezervaci zimních pobytů skoro nefunguje trh s last minute nabídkami. A pokud si chcete užívat zasněžených hor zejména v období kolem Vánoc a Nového roku nebo jarních prázdnin, je opravdu nyní ten nejvyšší čas.

Vyberete si

Zatímco u nás lyžaři vyčkávají, v zahraničí se běžně rezervují zimní pobyty již na konci léta. Není proto divu, že ty nejlepší a cenově nejvýhodnější hotely jsou od počátku listopadu beznadějně vyprodány. Koncem září a počátkem října si ještě můžete slušně vybrat. Později už bude nabídka značně omezená a vy budete muset ze svých požadavků slevovat.

Neriskujete

Řada cestovních kanceláří nabízí garanci sněhu a možnost pojištění storna. S klidnou hlavou tedy můžete mít pobyt rezervovaný s větším předstihem. I kdyby se něco stalo a vy jste nakonec nemohli odjet, nebudete s pojištěním storna tratit žádnou velkou částku. Zaplatíte jen malou spoluúčast na pojištění.

Získáte řadu výhod

First minute nabídky často nabízejí i spoustu výhod navíc – ubytování pro dítě zdarma, nápoje v ceně, odpolední svačinu, výrazné slevy na skipasy, zapůjčení lyží, zadarmo vstupy do wellness areálů a sauny – to je jen zlomek nabídky, se kterou hotely pro zimní sezónu přicházejí.

Skiopening

Pokud jste ještě na svazích nezažili zahájení lyžařské sezóny, rozhodně si letos nenechte tento zážitek ujít. Řada lyžařských středisek, jako např. Zell am See/Kaprun ve spolupráci s cestovními kancelářemi připravuje doprovodný program, jako je testování lyží, lyžařské závody, party s DJs apod. Ceny skipasů jsou příznivé a řada hotelů je nabízí spolu s ubytováním za akční cenu. Díky výborným sněhovým podmínkám, liduprázdným sjezdovkám a všudypřítomné předvánoční atmosféře vás takový pobyt spolehlivě naladí na nadcházející sezónu.

Kde?

Zimní dovolenou můžete již nyní vybírat na CKNeckermann.cz. Ubytování s polopenzí v Rakousku v těchto dnech seženete již od 700 Kč za noc se snídaní v ceně! Velkému zájmu se těší apartmány pro více osob, hotely s rozšířenou nabídkou wellness služeb a zkrácené pobyty (2 až 4 noci). Horkou novinkou letošní sezóny je u CK Neckermann lyžování v Německu a Francii.

Nechte si poradit - vyplatí se myslet dopředu na zimní dovolenou. Vždyť se říká, že týden kvalitní dovolené v zimě je totéž, co dva týdny v létě…