Harfasport logo

Pokud patříte mezi náruživé lyžaře a rádi byste chtěli otestovat lyže od více značek, máme pro vás řešení. Abyste mohli opravdu poznat rozdíly, je nejlepší testovat lyže na jednom kopci (tedy při stejných sněhových podmínkách) a se stejným broušením a úhlováním hran (v HARFASPORTU lyže připravujeme na novém stroji Wintersteiger). Pošlete nám svůj požadavek, rádi vám uděláme konkrétní nabídku!

Chcete si udělat s kamarády nebo kolegy z práce vlastní testování lyží? U nás v HARFASPORTu vám tuto možnost nabízíme. Ať jednodenní či vícedenní testování dle podmínek konkrétní akce, vše umíme. V nabídce máme lyže značek Atomic, Dynastar, Head, Salomon, Völkl, ale také ručně vyráběné lyže exkluzivní švýcarské značky ZAI. Přijedeme, přivezeme domluvený počet párů lyží, postavíme stánek a jdeme testovat! Po celou dobu máte k dispozici na stánku personál, který vám, lyže vymění, doporučí, seřídí a hlavně vám o nich něco řekne. Samozřejmě je možné i uspořádání prezentace o lyžích, nebo jiném lyžařském materiálu.

Už se vám v hlavě rýsuje, kde byste si vlastní testování udělali? Neváhejte a napište nám na harfasport@harfasport.cz svou nezávaznou poptávku.

www.harfasport.cz