Jsem přesvědčený, že nejlepší způsob jak vybrat lyži je přímo si ji na svahu otestovat – což se společně s lyžařským areálem Stupava snažím umožnit všem, kdo mají zájem. Proč právě Stupava? V mých končinách je to široko daleko nejlepší lyžování a náruživé lyžaře rozhodně potěší fakt, že právě oni jako jedni z prvních v ČR lyžařskou sezónu začínají a jako jedni z posledních ji končí. Díky tomu, že sám majitel je vášnivý a zkušený lyžař, je výborná úprava svahu samozřejmostí. Vždyť si ji provádí on sám a to je znát. Já osobně sem jezdím lyže prezentovat nejraději v časných ranních hodinách, kdy se dá i na tomto relativně krátkém kopci dobře „potestovat“.

Lyže Sporten

K samotnému testování mám k dispozici více jak 20 modelů lyží, počínaje novými AHV SL 06, přes AHV GS 06, Universum, až po tolik diskutované Iridia, Raptory, Glidery a samozřejmě nemohou chybět ani lyže pro ženy nebo ty nejmenší. Na své si přijdou i mladí závodníci – k dispozici mám i AHV SL Junior, a to ve variantě předcházející modelové řady. Nikoho zajisté nepřekvapí, že některé lyže je možné zakoupit ihned (některé je třeba doobjednat), a někteří mohou ocenit skutečnost, že testovací lyže jsou po sezóně doprodávány za velmi příjemné ceny. Rodinný rozpočet nezatíží ani nové modely, prodávané lyže se snažím nabízet za tu nejlepší cenu, a pokud zákazník chce, rád mu je předám navoskované.

Pro tuto zimu jsem si připravil novinku v podobě excelentního voskování zařízením a produkty firmy Vola (Thermo Jonax, včetně kvalitních vosků). Tím rozšiřuji kvalitu svých služeb, jsem perfekcionista a odpadá tím povzdechnutí: lyže jsou to dobré, ale nejedou…

Testvání lyží Sporten

Byl bych rád, pokud bych vám mohl ukázat, jak kvalitní letošní kolekce Sporten je. Spojit se se mnou můžete prostřednictvím facebooku (Robert Šmídek) nebo navštívit mé webové stránky, kde se snažím můj pohyb na Stupavě upřesňovat. V případě zájmu o vyzkoušení konkrétního modelu je nejlepší se osobně domluvit předem, není možné s sebou vozit vše. A jelikož testování se věnuju ve svém volném čase (své regulérní zaměstnání mám v otrokovickém Barumu), nejsem ve středisku denně - takže pokud byste měli vážný zájem, kontaktujte mne a na termínu se určitě dohodneme.

Kéž nám Martin přiveze na bílém koni pěknou sněhovou nadílku jako předzvěst dobré zimy!


České hory - české nohy - české lyže.


Robert Šmídek
Traplice 149
68704
tel: 608 714 894

-- Lyže-kola-Šmídek