A snem mnoha lyžařů je také vlastnit kompletní vybavení od jedné značky, nejlépe od té, kterou si oblíbil. A je to logické, kombinovat k sobě jednotlivé produkty, které jsou navíc k takové kombinaci designově a leckdy i funkčně předurčeny, je tou nejlepší cestou. Stejně jako do lyžařské helmy pasují nejlépe brýle stejné značky, podobně je to i s lyžemi, botami a dalším vybavením.

Výběr toho nejlepšího a nejoblíbenějšího od značky Salomon letos najdete v síti vybraných prodejen, abyste nemuseli běhat po více obchodech a vše mohli pořídit na jednom místě. V obchodech jsou tak připraveny vybrané kolekce pro ženy i muže a obchodníci nabízejí buď kompletní sortiment, nebo jenom část, viz tabulka.

MEN

Salomon 24 Hours Max

Legendární univerzálky, které se v kolekci Salomonu, ale i na vrcholu kategorie sportovních on-piste lyží drží už několik let. Již jejich název napovídá, že se jedná o ideální celodenní společnice, které ráno podrží na přemrzlé sjezdovce a odpoledne si díky mírně širšímu středu poradí i s rozježděným sněhem. Určeny jsou zejména pro střední a delší poloměry oblouků. Lyže lze doplnit holemi stejného jména i designu.Salomon X Pro 110

Řada výkonnostních bot označených X Pro už patří také mezi stálice kolekce Salomonu a jedny z nejprodávanějších bot v segmentu. Velmi zajímavými je ale činí technologie Custom Shell, která umožní individuální přizpůsobení skeletu boty na vaši nohu.


Salomon Range Custom Air

Perfektní usazení přilby zajišťuje technologie Custom Air – integrovaná pumpička výstelku přilby dofoukne do přesné velikosti i tvaru. K Přilbě pasují brýle Salomon X View s revolučním bezrámovým uchycením kvalitních zorníků Carl Zeiss.
Kolekci pro muže vhodně doplňují lyžařské podkolenky X Pro, goretexové rukavice Force GTX, nebo vaky na boty a lyže Xtend Gear Bag a Xtend Ski Bag.


Salomon Briliant Jacket a Iceglory Pant

Dvě barevné kombinace, univerzální zateplená bunda s odnímatelnou kapucí, zateplené kalhoty ze strečových materiálů, na výběr i ve dvou délkách. Obojí s parametry 20/20.


WOMEN

Salomon W Kart

Dámská verze oblíbených univerzálek X Kart je mírně širší na středu a kromě ranní tvrdé pisty zvládne i odpolední rozbitý terén. Je vybavena carve rockerem pro snazší zahájení oblouku a určena všem výkonnostním lyžařkám. Lyže W Kart je vhodné doplnit modelem holí Shiva.Salomon X Pro 80 W

Ani ženám není odepřen výkon legendární řady X Pro. V dámské verzi nalezneme boty s flexí 80, uzpůsobené pro ženskou anatomii nohy, navíc standardně s technologií Custom Shell, která umožní další přizpůsobení skeletu na unikátní ženskou nohu.

Salomon Icon Custom Air

Přilba designovaná pouze pro něžné pohlaví disponuje technologií přesného usazení na hlavu Custom Air. Přilbu je pak vhodné doplnit brýlemi X View, které jsou dodávány s dalším snadno vyměnitelným sklem z dílny Carl Zeiss.
Kolekci pro ženy vhodně doplňují lyžařské podkolenky X Pro, goretexové rukavice Force GTX, nebo vaky na boty a lyže Xtend Gear Bag a Xtend Ski Bag.


Salomon Speed Jacket W a Iceglory Pant W

V barevných kombinacích jsou připraveny bundy Speed Jacket W zateplené materiálem Primaloft a kalhoty Iceglory Pant W ze strečových materiálů s prodlouženými, nebo naopak zkrácenými nohavicemi. Bunda i kalhoty s parametry 20/20.