Lavinové zařízení Rotauf (MRK5) - tato malá funkční jednotka zahrnuje nafukovací vak, plynovou patronu, kontrolní mechanismus a 5 m velmi pevného lana Dyneema. Modul MRK5 je včleněn do speciálně vyvinutých nosičů, které poskytují náležité propojení systému MRK5 s tělem sportovce. Nafukovací vak tak zůstane v případě laviny pevně spojen s tělem lyžaře.


Bunda a kalhoty Heli Pro a švédský lyžař Henrik Windstedt.

Bunda a kalhoty Heli Aero Liner

Jako doplnění kolekce Heli Pro představuje značka Peak Performance novou bundu Heli Aero Liner s revoluční tepelnou nano-izolací zvanou AeroTherm® začleněnou do úpletu a podšívkou z materiálu ThermoCool®. AeroTherm® poskytuje až osmkrát lepší tepelnou izolaci než jakýkoli jiný materiál na světě a tudíž není pro dobrou izolaci potřebná velká tloušťka materiálu. Kalhoty a bunda Heli Aero perfektně padnou pod lyžařské oblečení a udrží vás v teple na sjezdovce i mimo ni.
AeroTherm® - surovinou je Aerogel. Říká se mu také zmrzlý kouř a je z 99 % tvořen vzduchem. Americká vládní agentura NASA jej používala ve skafandrech pro kosmonauty. AeroTherm® je odolný proti kompresi a především je schopen izolovat extrémně vysoké i nízké teploty. Váží jen o trochu více než samotný vzduch a pro udržení izolace nevyžaduje vnitřní výplň, ať už péřovou či syntetickou.
Dave Treadway - Heli Pro from Peak Performance on Vimeo.