Pokud chcete vybrat botu zodpovědně a mít jistotu, že vás na kopci nebude tlačit, určitě to nějaký ten čas zabere. Každá značka má jinou formu skeletu, jinak ušité vnitřní botičky, tím pádem je jasné, že také každá bude jinak sedět. Proto v HARFASPORTu nabízíme boty od 7 značek v ucelené nabídce. To vše na jednom místě, což vám ušetří spoustu času při porovnávání jednotlivých bot.

Co že je to 100% řešení pro vaše nohy? Abychom dosáhli dokonalého „bootfittingu“ dle požadavku lyžaře, nabízíme k prodeji bot tyto služby:1. SPECIÁLNÍ VLOŽKY – Dobře zhotovené vložky stabilizují postoj celého těla a přispívají k prevenci jeho vadného držení. Ve výsledku tak šetří vaše klouby od kotníku až po páteř.2. VNITŘNÍ BOTIČKY – Standardním řešením jsou tepelně tvarovatelné materiály, které mají po zahřátí na určitou teplotu schopnost akceptovat tvarová specifika naší nohy. Výsledný tvar botičky je stálý, ale po opětovném zahřátí je možno botičku znovu přetvarovat.3. SKELETY – Možností práce s tvarováním skeletu je více, nejjednoduší formou je tepelné tvarování nebo „boulení“, kdy se v požadovaném místě skelet přizpůsobí noze, tím pádem ustoupí nepříjemný tlak. Další nabízenou možností je vybrušování skeletů, které se používá v závodním lyžování, zde jde ale komfort trochu stranou a je požadavek hlavně na výkon.4. KOMPLETNÍ BOTY – Vrcholem je výroba bot přesně podle vaší nohy od začátku do konce. Včetně vypěnění vnitřní botičky, tedy odlitku vaší nohy.


Pro dosažení co nejvěrnějšího lyžařského pohybu vám v letošní zimě opět nabízíme možnost vyzkoušet vybranou lyžařskou obuv na stroji Skier’s Edge Boot Master, což je v tuto chvíli jediný stroj svého druhu v ČR!


Novinka od Skier’s Edge

Boot Master je adaptér připojitelný k modelům z řady QS5, který umožňuje na strojích cvičit v lyžařské obuvi. Tím se trénink posouvá zas o krok dále, pocit na stroji se ještě více přibližuje reálnému lyžování. S lyžařskými botami na nohou ještě více pracujete na správném vyváženém postoji (stroj nedovolí svou konstrukcí záklon, a tedy vyžaduje kontakt holeně s jazykem bot), vnímání pozice nohou v jednotlivých fázích oblouků je takřka 100%.

Při cvičení si zvyknete na své přezkáče s velkým předstihem před prvním lyžováním – budete jednak v dobré fyzické formě a navíc vás první den na svahu nezaskočí bolesti chodidel a nohou.

V lyžařské speciálce HARFASPORT máte jedinečnou možnost si přímo ve vybíraných lyžařských botách „vykroužit“ první oblouky. Stroj Skier's Edge Boot Master bude v HARFASPORTU k dispozici od půlky listopadu!


www.harfasport.cz