Teď máš na poznání 145 kilometrů sjezdovek s jistotou sněhu a 33 moderních lanovek a vleků v Söldenské ledovcové a zimní lyžařské oblasti čas až do začátku května. Další přání?

Více o podzimním lyžování v Söldenu!

Zářivě bílá...

... to je všechno, co uvidíš. Až na oblohu a barevné outfity lyžařů! 20 km2 sjzedovek na Rettenbachu a Tiefenbachferneru, sjezdovky až 3.340 metrů vysoko – mimořádná výška Söldenské lyžařské oblasti Ti dá solidní podklad ke carvingu i snowboardu. Zbytek obstará světová zasněžovací technika na zhruba dvou třetinách všech 145 kilometrů sjezdovek. Jedno, jestli přijedeš v říjnu, o Vánocích nebo v dubnu: Sölden Ti dává absolutní záruku sněhu!

Zde jsou fakta o lyžařské oblasti!

V pohybu s plánem A

Kde začít lyžovat? Která sjezdovka je pro začátečníky? Kudy do snowparku? A v které horské restauraci si v poledne dát trhanec? Na interaktivním plánu sjezdovek si naplánuješ svůj perfektní den na lyžích v Söldenu. Pohyb nahoru si užiješ pohodlně a bez čekání na 33 nejmodernějších lanovkách a vlecích. Pohyb dolů zvolíš podle chuti a svých sil. Zvládneš boulovatou sjezdovku nebo 15 km dlouhý sjezd Schwarze Schneide z vyhlídkové plošiny BIG3?

Nastuduj si plán sjezdovek!

O Tvých poměrech

Dobré ráno, milé lyžování! Při pohledu z okna zase rozzářené sluníčko. A i kdyby to někdy nebylo tak perfektní, budeš jenom potřebovat správné vybavení. Abys byl připraven na aktuální povětrnostní podmínky a viditelnost v lyžařské oblasti, zeptej se online rosničky. Několik živých kamer ti ukáže, co Tě čeká nahoře. Sněhový servis navíc podá informace o sněhové pokrývce, otevřených lanovkách, sjezdovkách a chatách. Naklikej si informace!

Koukni na počasí v Söldenu!

Víc než après-ski

Původní chaty, špičkové a mezinárodní akce: Zima paří tady!

V Söldenu jedou párty po celou zimu. Hned po posledním obloučku odpoledne se v nesčetných lyžařských chatách, barech a pubech rozjíždí après-ski. A při různých velkých akcích je pořádná oslava tak jako tak věcí cti. Ať už otevření ledovce, Světový pohár nebo Electric Mountain Festival – v Söldenu se vždycky něco najde!


Electric Mountain Festival - 22. 11. 2014 - 11. 04. 2015


MAXXX MOUNTAIN Soelden Party - 29. 11.-03. 04. 2015


HANNIBAL - 17. 04. 2015

...více akcí v SöldenuDobroty na horské chatě!

Že v lyžařské oblasti Sölden všechno tak chutná, není vysokohorským vzduchem! Je to vynikající horskou gastronomií od tradičních horských chat přes velké samoobslužné restaurace až po vysoké gurmetské zážitky. Při tolika možnostech přímo u lanovek a na sjezdovkách nemusíš nikdy dlouho hledat místo k přestávce. Vyzkoušej místní, alpskou nebo mezinárodní kuchyni a vychutnej si panorama na prosluněných terasách!

Zde je přehled všech chat!
Dvojí údiv

Nejvýše položený restaurant oblasti Sölden ohromí ale nejen chuťové pohárky. Novou, multifunkční budovou posadili architekti na vrchol Gaislachkoglu korunu. Futuristický design s vzdušnou transparentností. Ocel a sklo se stylovým prostředím. Jinak řečeno: Budeš valit oči! Uvnitř, v moderním restaurantu, na terasách, při 360° „Gourmet-View“ na střešní terase. A co teprve na 25 m dlouhé vysuté lávce směrem k vrcholu naproti!

Více o ICE Q restauraci
Návrat života

Máš za sebou aktivní den na söldenských sjezdovkách, tratích, zimních turistických cestách, na kluzišti nebo sáňkařské dráze, toužíš po teplu a relaxu. V AUQA DOME v Längenfeldu dostane tělo i duše, co si zaslouží! Až 36° C teplá termální voda ve vnitřních i ve třech kouzelných venkovních bazénech s výhledem na zasněžené hory Ötztalu, neobyčejné saunování nabudí Tvoje smysly. A také návštěva volnočasové arény Sölden s bazénem, saunami a soláriem působí blahodárně. To je wellness!

Aqua Dome Spa Center
Après-Ski, kolik vydržíš

Sport, zábava a neuvěřitelný noční život: Söldenský recept na úspěch udělal z horské vesničky v Ötztalu jedno z nejvíce pulzujících středisek zimních sportů v Alpách. Kdo jednou vstoupí do tohoto fascinujícího světa, rychle pochopí, proč je Sölden nejúspěšnějším lyžařským střediskem Rakouska. Legendární promenáda s mnoha lokály, bary, puby a diskotékami pro après-ski přinese spoustu nových přátel na noc i na lyžování příští den. Alpská radost ze života v tom nejlepším!

Après-Ski v Söldenu