Správné odpovědi:

Kolik olympijských medailí za dobu své sportovní kariéry Kari Traa získala?
3

Jak se jmenují batohy nové skialpinistické řady Slingsby od Bergans?
Istinden

Z jaké expedice je plecháček, který právě můžete získat k nákupu značky Devold?
Expedice Roalda Amundsena na Jižní pól

Roztřelovací otázka: Kolik stupňů Celsia bude 11.12.2014 ve 12:00 místního času v norském městečku Voss, odkud pochází Kari Traa? (Hodnota naměřená observatoří „Vossavangen observation site“ – zdroj http://www.yr.no/…d/Voss/Voss/).
1,9 °C


Výherci:


 1. P. Lexová
 2. K. Grafnetr
 3. V. Koutná

Výherci budou ohledně předání cen kontaktováni na uvedený email.

Gratulujeme!
Termín soutěže: 26.11. 2014 až 10.12.2014


Soutěží se o ceny:

1. místo: dámská mikina Straum značky Kari Traa

Skvěle padnoucí dámská 2. vrstva, která jednoznačně zaujme svým originálním designem. Straum mikinu od Kari Traa využijete na lyže, do města i do přírody. Je vyrobena z rychleschnoucího materiálu, který má na vnitřní straně česaný jemný fleece a spoustu jiných praktických vychytávek, jako nastavitelnost kapuce, návlek na palec a především originální dámský střih, který je navržen ženou pro ženy!
Cena: 3 332,-Kč

2. místo:

Muž výherce: pánský vlněný rolák Akelei značky Bergans
Novinkou letošní zimy je jedinečná dvouvrstvá řada AKELEIE od Bergans, která je kombinací merino vlny a polyesteru. S touto řadou 1. vrstvy, která obsahuje triko s dlouhým rukávem, rolák, kalhoty a boxerky, máte jistotu té nejvyšší tepelné izolace, prodyšnosti a jemnosti merino vlny. Vyrábí se v pánském i dámském provedení. AKELEIE využijete zejména při lyžování a snowboardingu.
Cena: 1 916 Kč

Žena výherce: dámský vlněný rolák ROSE značky Kari Traa
První vrstva s unikátním designem a dámským střihem, navržena speciálně jen pro ženy. Super měkký, teplý a víceúčelový rolák od Kari Traa je vyrobený ze 100% merino vlny. Ideální pro jakoukoli zimní aktivitu. Jistě oceníte všechny vlastnosti merino vlny, jako strečovost, odolnost proti zápachu, funkčnost a dobrou izolaci. Kompletní řada ROSE obsahuje vlněné ¾ i dlouhé kalhoty, triko s dlouhým rukávem a dámské boxerky.
Cena: 2 600 Kč

3. místo

Muž výherce: pánské vlněné ponožky Alpine od Devold
Speciální řada ponožek Devold Alpine je navržena pro sjezdové lyžování. Extra teplé ponožky z 84% vlny merino mají ideální výšku do sjezdových přezkáčů a na vybraných místech jsou zesílené proti oděru.
Cena: 943 Kč

Žena výherce: dámské ponožky Tatil od Kari Traa
Dámské ponožky s originálním zimním designem. Jsou navržené ženou pro ženy a vyrobené z vlny, proto zahřejí i ty nejzmrzlejší nohy na sjezdovce.
Cena: 690 KčVíce na www.karitraa.cz a www.norskamoda.cz.


Pravidla soutěže:

I. Obecná ustanovení

 • Soutěž „Soutěž o norské oblečení Devold, Kari Traa a Bergans“ (dále také jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
 • Účastníkem soutěže se stává každý čtenář internetové prezentace www.snow.cz, který akceptuje pravidla soutěže a zašle níže stanoveným způsobem odpovědi na soutěžní otázku.
 • Organizátorem soutěže je společnost North Trappers s.r.o., IČO: 28221672 (dále také jen „organizátor“).
 • Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci společnosti North Trappers s.r.o., a zaměstnanci partnera soutěže.
 • Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 • Organizátor si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 • Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 • Ve sporných případech si organizátor vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.
 • Každý může v soutěži odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
 • Soutěže se zúčastní každý, kdo vyplní všechny požadované identifikační údaje (označené červenou hvězdičkou, odpoví správně na 3 soutěžní otázky a na 1 tipovací otázku.
 • Organizátor nenese odpovědnost za nesprávné vyplnění soutěžní karty.
 • Účast v soutěži je dobrovolná a odesláním vyplněného soutěžního formuláře vyjadřuje účastník svůj souhlas s jejími pravidly.
 • Vyrozumění výhercům a informace o cenách budou zaslány elektronickou poštou.
 • Pokud si výherce výhru osobně nevyzvedne do 30 dnů po dni, kdy mu byla zaslána informace, výhra propadá.
 • Účastník soutěže tímto poskytuje organizátorovi a partnerovi soutěže (SNOW CZ s.r.o. – www.snow.cz) souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
 • Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje výše uvedeným společnostem souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využily pro potřeby šíření obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze bezplatně odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

II. Základní mechanismus soutěže

 • Soutěž bude probíhat od 26.11.2014 (00:00:01) do 10.12.2014 (23:59:59) na stránkách www.snow.cz. Úkolem soutěžících je odpovědět správně na tři soutěžní otázky a co nejpřesnější zodpovědět tipovací otázku. O výherci rozhodne správné zodpovězení na soutěžních otázek („Kolik stupňů Celsia bude 11.12.2014 ve 12:00 místního času v norském městečku Voss, odkud pochází Kari Traa? (Hodnota naměřená observatoří „Vossavangen observation site“ – zdroj http://www.yr.no/…d/Voss/Voss/)“.
 • “ O vítězi rozhodne co nejpřesnější tip. Při více shodných nejbližších odpovědích tipovací otázky rozhodne o vítězi dřívější čas doručení odpovědi.
 • Účastník vyplní odpovědi na otázky a potřebné kontaktní údaje a stiskne tlačítko „Odeslat/Submit“.
 • Jméno výherce oznámí organizátor soutěže na www.snow.cz do 18. 12. 2014 na základě zaslaných odpovědí a to ze soutěžících, kteří odpověděli na všechny soutěžní otázky.

III. Předání výher

 • Výherci budou informováni na e-mailovou adresu uvedenou při odeslání soutěžních otázek a to nejpozději do 18. 12. 2014. Ve zprávě bude uveden způsob, termín a místo předání výhry. Organizátor neodpovídá za situaci, kdy nebude možné výherce kontaktovat na uvedené adrese a výhra z toho důvodu nebude moci být předána. V takovém případě výherce ztrácí nárok na výhru bez možnosti kompenzace a výhra propadne ve prospěch organizátora.
 • Ceny výherci předá organizátor přímo ve svém sídle po předchozí dohodě s výhercem nebo zašle doporučeně na adresu výherce do druhého dne po odeslání oznámení výherci. Pokud si výherce doporučenou zásilku nevyzvedne, v takovém případě výherce ztrácí nárok na výhru bez možnosti kompenzace a výhra propadne ve prospěch organizátora.
 • Při osobním vyzvednutí jsou výherci povinni si výhru vyzvednout osobně do 21 dnů od zaslání oznámení. Výherci se v tomto případě musí prokázat platným osobním dokladem, který musí korespondovat se zaslanými kontaktními údaji.
 • Výhra je nepřenosná na další osoby.