Cena v soutěži:

2denní pobyt v apartmánu Haus Beckenbauer pro 2 dospělé a 2 děti do 15 let.

Termín pobytu je možné vybrat v zimě 2014/15 mimo hlavní sezónu.


Soutěžní otázky:


V jakém lyžařském areálu Lungau můžete sjet 1 350m převýšení?

Správná odpověď = Grosseck-Speiereck


Tipovací otázka: Jaká bude teplota 1. prosince ve 12 hodin na Katschbergu ověřitelná na stránce http://wetter.orf.at/…g/katschberg

Správná odpověď = 0,9 °CNejblíže správné odpovědi bylo třicet soutěžících s tipem 1 °C, vítěze tedy určilo dřívější doručení odpovědi.

Vítězem se tedy stal:

Jiří Blažek

Vítězi srdečně gratulujeme, ostatním soutěžícím děkujeme za účast, a budeme se těšit v dalších soutěžích.

Výsledek soutěže byl v 15:40 opraven, z důvodu trechnické chyby během vyhodnocování.Probíhající soutěže:

Soutěž Kästle aneb přijďte s Levelsportkonceptem otestovat tyto lyže do Špindlerova Mlýna

Soutěžte o batoh nebo 10 čepic NORDBLANC!

Soutěž o norské oblečení Devold, Kari Traa a Bergans

Běžkujete? Hrajte o závodní komplet Leki!
Lyžařské areály Grosseck-Speiereck, Katschberg-Aineck a Fanningberg se 150 km sjezdovek jsou natolik rozmanité, že si tu na své přijdou rodiny, sportovci i freerideři – kde jinde si můžete dát sjezd s převýšením 1 350 m (Grosseck-Speiereck), černou diretissimu přezdívanou „korutanský Streif“ (Katschberg) a zároveň si užívat na širokých a přívětivých pláních (Fanningberg)?

Vstup volný do všech středisek

Skipas Lungau zaručuje volný vstup do všech zdejších středisek, takže se každý den můžete vydat na nové a neprozkoumané svahy. Všechna střediska jsou dostupná snadno a ekologicky zdejšími skibusy, a to zdarma. A doslova lyžování bez hranic pak umožňuje superskipas Lungo – ten platí ve všech střediscích od Katschbergu až po Obertauern na bezmála 300 km sjezdovek.

Únik do přírody

Kdo si chce odpočinout od ruchu sjezdovek, může za sebou zabouchnout jejich pomyslné dveře a vydat se do přírody na skialpových lyžích nebo na sněžnicích. Lesy, zamrzlá jezera a zasněžené louky vás nabijí svým klidem.

www.lungau.at


Haus Beckenbauer (St. Michael im Lungau)

Idylicky situovaný Haus Beckenbauer v obci St. Michael im Lungau leží pouhé 3 minuty pěšky od lyžařského areálu Grosseck-Speiereck. Hosté se mohou ubytovat jak v privátních pokojích, tak v jednom z pěti kvalitně a útulně zařízených apartmánů. Ideální místo pro zážitky i odpočinek zároveň.

http://beckenbauer.members.cablelink.at