Nejbližší sjezdovka přímo před dveřmi

Dojezdové vzdálenosti

Lyžarská oblast   Praha   Brno   Olomouc   Znojmo
Zauberberg Semmering   419 km   221 km   295 km   183 km
Hochkar   360 km   380 km   451 km   306 km
Lackenhof   367 km   352 km   423 km   278 km
Gemeindealpe Mitterbach   392 km   266 km   341 km   196 km


Zauberg Semmering

Ve známém místě konání závodů Světového poháru je vše, co dělá atmosféru takového místa: krásná krajina, sportovní sjezdovky, komfortní lanovky a vleky a široká nabídka ubytování. A to nejlepší: Na svahu s umělým osvětlením lyžařská zábava nekončí ani v noci.

Podrobné informace o středisku Zauberg Semmering

Zimní radovánky na Semmeringu od 213,40 Eur.Göstling/Hochkar – Lackenhof/Ötscher

1 800 metrů vysoko nad Göstlingem/Ybbs leží Hochkar, nejvýše položené alpské středisko s největší jistotou sněhu na východě Rakouska. 19 kilometrů perfektně upravených sjezdovek zpřístupňuje vice než 8 lanovek a vleků. Na lyžích až ke dveřím, to je Lackenhof am Ötscher. Hotely a penzióny leží prakticky na kraji sjezdovek s 9 lanovkami a vleky. 4-sedačková lanovka vede přímo na Malý Ötscher, 2-sedačková k nově zrekonstruované Ötscherské chatě.

Nový kombi skipas: platný na 40 kilometrů sjezdovek v lyžařských oblastech Lackenhof-Ötscher a Göstling-Hochkar. Kyvadlový autobus mezi lyžařskými oblastmi je zahrnut v ceně skipasu.

Pro děti: Se sněhulákovým skipasem děti do 10 let (od ročníku 2005) v doprovodu alespoň jednoho plně platícího rodiče zaplatí za denní skipas 2 Eura (nutný doklad o rodinné příslušnosti).

Pro příznivce freeridu:

Podrobné informace o středisku Göstling/Hochkar

Podrobné informace o středisku Lackenhof/Ötscher

Göstling/Hochkar: Odpočinek & jarní lyžování od 178 Eur

Lackenhof/Ötscher: Požitek na lyžích a zábava na snowboardu od 156 EurGemeindealpe Mitterbach

Pro lyžaře, freestylisty a příznivce lyžařských túr slibuje Gemeindealpe sportovní potěšení v impozantní přírodě a s výhledem na Předalpí. Dvě moderní sedačkové lanovky zpřístupňují 15 kilometrů sjezdovek. Zdejší výzvou je nejen černě označený strmý svah, nejprudší přírodní sjezdovka v Dolním Rakousku, ale také rychlostní trať s časomírou. K odpočinku slouží nově otevřená chata Terzerhaus na panoramatické terase s nádherným výhledem na 16 okolních vrcholů.

Podrobné informace o středisku Gemeindealpe Mitterbach

Ven & nahoru: Z postele rovnou na sjezdovku od 165 Eur

www.dolni-rakousko.info