Pohádkové dny se třpytivým sněhem a modrou oblohou nejsou v Nassfeldu jen snem – slunce tu svítí o 100 hodin více než na sever od Alp, přičemž jen v únoru „odpracuje“ v průměru 141 hodin.

Slunce dělá radost

A slunce bude v Nassfeldu i hlavním jarním oslavencem – od 12. března do 10. dubna si na něj můžete připít v četných tematických barech přímo na sjezdovce. Lyžaři užívající si nejen na sjezdovkách, ale na plážových křeslech, gaučích nebo v houpacích sítích mohou jen tak popíjet, poslouchat živou muziku anebo se kochat okouzlujícím panoramatem Julských a Karnských Alp.

Pláž na jarním sněhu

Jarní oslava sněhu a slunce začíná 12. března jako Snow Beach Day. Kdo se vydá na sjezdovku v plavkách, bikinách nebo podobném plážovém oděvu, bude odměněn koktejlem zdarma a navíc opravdu netradiční fotografií ve výšce téměř 2 000 m n. m. Tento outfit se bude hodit i při odpoledním Waterslide-Contestu, v němž jde o přejetí 15 m širokého rybníčku na lyžích nebo na prkně. Nejde přitom jen o to zůstat suchý – ceny čekají i pro vítěze soutěže „Best Crash“, „Best Outfit“ nebo „First Naked“.

Full Metal Mountain

V letošní sezóně přivítá Nassfeld i první zimní festival metalu – od 28. března do 3. dubna. Pro fanoušky této muziky to bude „nejtvrdší“ zimní dovolenou v Evropě. Hudební program, v němž nebudou chybět známé mezinárodní metalové kapely ani nové naděje, ovládne lyžařský areál prakticky non-stop – zatímco přes den se rozduní Kofelplatz-Madritche a Tressdorfer Alm, večer se všichni přesunou do festivalového stanu v údolním Tröpolachu.


Infocentrum a rezervace:
Nassfeld – informační kancelář Praha
Přemyslovská 4
Praha 3
e-mail: czech@nassfeld.at
tel.: +420 222 220 997