Internetový magazín Freeride.cz pro vás připravil svůj historicky první "smíšený" snowboardový a freeski camp, a to v termínu 11.-18. dubna 2015 ve známém francouzském resortu Vars v Savojských Alpách. Celý camp organizuje Freeride.cz a Freeride.cz/ski crew společně s cestovní kanceláří PUXTravel.cz a dalšími partnery, kterými jsou Budweiser Budvar, Jägermeister, Red Bull, Sony Action Cam, Nitro, Armada, Ride, Line, Rome SDS, Faction, Electric a Snowboardel.

Potvrďte svou účast na FB.

Letošní premiérová snb&ski verze vychází z minulého roku, kdy se ve Varsu společně s PUXTravel.cz uskutečnil Freeride.cz Freeski Camp. Letos jsme se rozhodli přidat snowboarding a bude se tedy jednat o "smíšený" camp jak pro snowboardery, tak freeskiery s tím, že coaching samozřejmě bude probíhat odděleně. A přestože v názvu našeho magazínu je slovo "Freeride", bude se jednat především o camp freestylový, během kterého bude mít každý účastník možnost zdokonalit svoje ježdění na všech dovednostních úrovních. Zájezd ale samozřejmě není jen pro ty, co se chtějí něčemu přiučit. Freeride.cz VarsCamp je prostě pro všechny z vás, kdo chcete na závěr sezóny vyrazit na pořádné hory s partou kamarádů a užít si poslední sníh letošní zimy, takže neváhejte a pojeďte!


Vars Park - Saison 2014 / 2015 from VARS on Vimeo.


Tady jsou další důvody proč jet:

  • výuka v parku od pro coachů
  • večerní videocoaching
  • test centrum několika značek
  • photo & video shootingy
  • chill-out zóna s lehátky
  • grilovačka a hudba přímo v parku
  • contest pro campery o hromadu cen
  • večerní mejdany s českou partou

Denní výuka snowboardingu a freeskiingu

Každý den bude od rána probíhat výuka ve snowparcích ve Varsu pod vedením zkušených jezdců (o konkrétních jménech budeme včas informovat) přesně dle vašich snowboardových a lyžařských dovedností. Malé skupinky (max. 7 lidí) zaručují individuální přístup. Každý večer pak proběhne videocoaching pro odstranění jezdeckých chyb.

Odpočinková a testovací zóna

Přímo pod hlavním snowparkem vyroste i naše chill zóna se stánky a lehátky na relax. Kdo byl minule, ten zná, kdo nebyl, bude potěšen. Na kopci můžete otestovat výbavu hned několika předních snb a ski značek (viz níže). Po slunění v lehátku máme připraven horký klobás přímo do vás z našeho epesního grilíku, energii vám po celý den bude doplňovat Red Bull a osvěží vás chlazený Budvárek!

Večerní program

Zábava se samozřejmě nebude odehrávat jenom na kopci. Ve vesnici kousek od ubytka máme skatepark, takže odhozením snowboardů a lyží zábava nekončí. Pro totální nezmary je k dispozici přímo dole ve středisku snowpark s vlekem a umělým osvětlením na akci Urban Jib, která se každoročně ve Varsu koná. Jakmile se setmí a ochladí, přesuneme se na videocoaching do společenské místnosti, případně si pustíme nějaká snb či freeski movie na promítačce. Starší 18-ti let se můžou jít společně pobavit do hospody, kde jsou v plánu i naše dvě párties, přičemž na té poslední před odjezdem proběhne i vyhlášení campers contestu ve snowparku o super ceny od našch partnerů. Každý večer bude k dispozici pivko Budweiser Budvar a Jägermeister či Jäger s Red Bullem za ceny příznivé vašim peněženkám.

Test centrum

Každý z účastníků zájezdu (ať už s coachingem nebo bez něj) bude mít možnost si zdarma zapůjčit a pořádně vyzkoušet výbavu z našeho test centra. Povezeme s sebou nejnovější modely snowboardů značek Nitro, Ride, Rome SDS a Capita, dále snb vázání Union, lyže Armada, Faction a Line a nebudou chybět ani brýle Electric.

Středisko Vars / Risoul

Mekka pro všechny snowboardery a freeskiery. Ve Varsu najdete ty nejkvalitnější snowparky, které hory na naší planetě nabízejí a jsou dějištěm mnoha snb a freeski akcí celosvětového významu. I na konci sezóny bývá ve Varsu v provozu až 5 (!) snowparků, takže o pestrost freestylového vyžití strach opravdu mít nemusíte! Parádní vyžití poskytuje Vars také po ježdění na mnoha grill spotech či skateparku kousek od našeho ubytování. Co se týče sjezdovek, nabízí Vars / Risoul celkem 180 km svahů (46 km modrých, 116 km červených a 18 km černých). Po ježdění můžete navštívit přímo ve Varsu některou z mnoha restaurací, obchodů a pro zvláště otrlé i nějaké to noční juchání v podobě diskotéky, ale vězte, že po dni stráveném na kopci budete rádi, že po videkoučinku skončíte v posteli podobnou rychlostí, jako se nejrychlejší lyžaři světa zde ve Varsu řítí na letmém kilometru dolů. Více o středisku zde.

Ubytování

Rezidence nabízí renovované ubytování vzdálené přibližně 250 m od sjezdovek a hlavní kabinové lanovky ve středisku, pouhých 100 m od obchodů, restaurací a dalších služeb. Za každou ubytovací kapacitu je potřeba složit vratnou kauci ve výši 350 € a je nutné provést závěrečný úklid apartmánu. V ceně ubytování je také zahrnuto TV. K dispozici jsou jednopokojová studia pro 4 osoby (23-28 m2), dvoupokojové apartmány pro 4 osoby (24-32 m2) nebo dvoupokojové apartmány pro 6 osob (34-42 m2). Další vybavení: recepce, lyžárna, wi-fi (placená) místnost v blízkosti recepce, venkovní parkování před rezidencí.

Lokalita: Vars (Francie)

Termín: 11. 4. -18. 4. 2015 (odjezd v pátek 10. 4. večer, návrat v neděli 19. 4. brzy ráno)

Organizátor: Freeride.cz a PUXTravel.cz

Partneři: Budweiser Budvar, Jägermeister, Red Bull, Sony Action Cam, Nitro, Armada, Ride, Line, Rome SDS, Faction, Electric a Snowboardel

Cena "komplet camp": 7 320 Kč/os. *

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, TV, každodenní výuka ve snowparku, možnost bezplatného zapůjčení výbavy (viz test centrum), přednášky, fotky a videa z akce, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh.

Luxusní autobusová doprava s wifi: + 2 200 Kč/os.

- Povinné na místě: vratná kauce 350 €/apartmán.
- Cena platná při plném obsazení apartmánu 6.
- Volné lůžko + 1 650 Kč/pobyt.

Cena "bez campu": 5 280 Kč/os. *

Cena zahrnuje: ubytování na 7 nocí, 6denní skipas, TV, možnost bezplatného zapůjčení výbavy (viz test centrum), přednášky, fotky a videa z akce, DPH, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravu, povlečení a ručníky, vratnou kauci, závěrečný úklid, cestovní pojištění léčebných výloh.

Luxusní autobusová doprava s wifi: + 2 200 Kč/os.

- Povinné na místě: vratná kauce 350 €/apartmán.
- Cena platná při plném obsazení apartmánu 6.
- Volné lůžko + 1 650 Kč/pobyt.
V případě zájmu o více informací nebo rezervaci pište na camp@freeride.cz nebo volejte tel. číslo 776 789 600 (PUXTravel.cz).

Pro registraci (nezávaznou) vyplňte pro naši lepší orientaci tento formulář.