Radost z dobrodružství nechybí ani tady. Uspokojit své touhy po něm nabízejí krásná okolí korutanských jezer a v první řadě hory. Mírné klima a až 2 000 slunečných hodin ročně tady platí za mimořádně spolehlivé a příjemné společníky. Od jara, které tu začíná opravdu brzy, až do pozdního barvami hýřícího podzimu.

Jako univerzální klíč ke všem dveřím funguje pro rodiny Korutanská karta (Kärnten Card), se kterou je možné tak často, jak je libo, a především zdarma navštívit přes 100 zajímavých turistických cílů v Korutanech (lanovky, rozhledny, krápníkové jeskyně, zoologické zahrady, alpské cesty, soutězky ...) Kromě toho ještě více než 60 dalších partnerů nabízí držitelům karty výhodné slevy.

Korutanská karta je platná od 12. dubna do 26. října 2015 a na jeden týden stojí 36 EUR pro dospělého a 16 EUR pro děti (nar. 2000-2008). Koupit si Korutanskou kartu lze na mnoha prodejních místech po celých Korutanech – jako například v turistických informačních kancelářích. U mnoha partnerů, pokud se ubytujete na stanovený minimální počet nocí, obdržíte Korutanskou kartu k ubytování zdarma. Korutanská karta je platná pouze s průkazem totožnosti majitele!

www.kaerntencard.at

www.korutany.com