Brubeck patří k firmám s nejvyspělejší technologií výroby a vývoje zpracování textilních vláken v Evropě. Krom toho, že je to čistě evropská značka a žádnou z částí své produkce nevyrábí v Číně, nebo jinde mimo Evropu, v jejich produkci vznikají modely pro nejrenomovanější značky outdoorového oblečení v Evropě. Brubeck si nemohou vynachválit vrcholoví sportovci, ani ti, kteří mají rádi aktivní pohyb ve volném čase. Hodí se pro sport na všech úrovních, zajistí vám pohodlí ve všech nadmořských i zeměpisných šířkách.

V Brubecku se nespokojili jen s výrobou ze syntetických vláken a obohatili svoji kolekci o výrobky z přírodních vláken (hlavně z merino vlny). Umí dokonce propojit – a tím i lépe využít – vlastnosti syntetického a přírodního vlákna v jednom celku. Všechny výrobky jsou velice jemné a příjemné a to i přesto, že se jedná vždy o dvouvrstvý materiál. Zároveň si materiál zachovává dlouho svoji pevnost a pružnost. Tu nejkvalitnější a nejjemnější Merino vlnu Brubeck odebírá z osvědčených novozélandských farem, na kterých se chovají ke zvířatům opravdu šetrně. Ptáte se, co je to ta merino vlna? Vlna jako taková je vynikající přírodní materiál, jehož vlastnosti oceňují lidé už od nepaměti. Merino vlna se získává od speciálních ovcí, které žijí převážně v horách a ve vlhkém prostředí. Brubecku jde u vlny hlavně o její jemnost. Ta nejjemnější merino vlna pochází z ovčího břicha. Takovéto merino je potom dále zpracováváno až do jemnosti, která se označuje počtem mikronů. Většina merinového oblečení se vyrábí z vlny, která má 17-19 mikronů. Brubeck ovšem vyvinul technologii, která umožňuje zpracovat vlnu až na báječných 16 mikronů, což je opravdu jemná vlna!

Termoprádlo Brubeck je bezešvé, což ocení všichni, kteří nemají rádi po těle otlaky z těsného prádla. Rukávy i nohavice perfektně sedí, ponožky netlačí ani v nejtěsnější sportovní obuvi, v bruslích ani lyžácích. Spodní prádlo dokonale padne, a když ho sundáte, nezůstane po něm na vašem těle ani památky. Spodní prádlo a termoprádlo Brubeck je zkrátka jako vaše druhá kůže.

Specialisté a vývojáři v Brubecku testují, jak při sportu nejlépe podpořit správnou termoregulaci organismu a podle svých výsledků neustále zdokonalují výrobu. Disponují jednou z nejmodernějších technologických linek v Evropě a nepřestávají pracovat na vývoji termoregulačních vrstev do každého počasí, které dokonale padnou každému, pro koho je aktivita přirozeným způsobem života. Filozofii firmy proto vystihuje heslo: „BRUBECK – váš osobní strážce.“

Sortiment Brubecku začíná u ponožek a spodního prádla, pokračuje přes celotělové podvlékací termoprádlo a zahrnuje širokou škálu triček všech barev a do každého počasí. Vrstvy, které ocení jak profesionální sportovci, tak rodiče aktivních dětí, zaměstnanci v klimaticky kombinovaných provozech, i zimomřiví sběratelé známek, si můžete pořídit v outdoorových prodejnách po celé České republice.

Více informací o firmě Brubeck najdete na www.brubeck.cz a www.huraven.cz