Kästle již dávno opustily vody světového poháru, kde sbíraly zlaté vavříny, a se stejnou grácií nyní chtějí vládnout segmentu all mountain lyží a volnému terénu. Věřte kvalitě a zkuste opustit stojaté vody „slalomek“ nebo „obřaček“ a nenechte se svazovat terénem a pouze tvrdou pistou.

Letošní kolekce se skládá ze sedmi modelových řad, které uspokojí prakticky každého lyžaře, pokud není ortodoxním závodníkem v alpských disciplínách. Ostřílený závodník Chris Davenport pomáhal vytvořit univerzální model lyží Kästle FX 85, ty lze využít nejen na tvrdé sjezdovce, její nejlepší vlastnosti se ukážou, až když sjezdovku opustíte. V terénu je velice klidná a stabilní, zaujme snadnou ovladatelností a dobrým vztlakem, přičemž nejvíce odhalí své přednosti ve středních obloucích. Ideální je spojit je s freerideovým nebo stoupacím touringovým vázáním.

Hlavní výhodou lyží Kästle není kvantita, ale kvalita. To se těžko přenáší na papír, ale ať mluví o Kästle zasvěcení, pro které je lyžování vášní.

Chris Davenport, profesionální freerider a vítěz mnoha prestižních závodů: „Když smícháte silné jméno s dlouhou historií dohromady s vynikajícím zpracováním a technologiemi, tak výsledkem je vítěz na všech frontách.“

Colby James West, trojnásobný medailista z X-Games: „Nejlepší lyže na téhle planetě. Dělají přesně, co po nich chcete, a dělají to perfektně.“

www.kaestle-ski.com

www.levelsportkoncept.cz/kastle