A jak to v dětském klubu chodí?

Hlavní náplní je animační program v českém jazyce, při kterém mají děti možnost společně strávit příjemné dopoledne na svahu s lyžařským instruktorem, zatímco rodiče si mohou naplno užít několikakilometrové alpské sjezdovky všech obtížností. Na odpoledne nebo večer je pak připraven zábavný animační program. „Pro rodiče tak nastává ideální čas na relaxaci nebo na ochutnávku místních kulinářských lahůdek,“ říká Simona Fischerová z NEV-DAMY, která je českou lyžařskou jedničkou. Její dětské kluby Ski Funtazie jsou určeny pro děti od 5 do 14 let, zimních radovánek si tak mohou užít úplní začátečníci i zdatní malí lyžaři.

Za Ski Funtazií do Itálie i Rakouska

Letos je nabídka dětských klubů v Alpách rozhodně široká. Zábavné animace a lyžařské školy čekají na děti například v kvalitních rakouských střediscích Raurisental, Fieberbrunn nebo Zel lam See. Touží-li rodiče po stále slunečném počasí, zavítat by měli do Itálie. Dětské kluby jsou k nalezení v lyžařských areálech Pejo, Monte Bondone nebo v populárním Val di Fiemme.

Více na: http://www.nev-dama.cz/…untazie-klub

A co když máte odrostlejší děti?

Nevadí. NEV-DAMA myslí i na studenty. Připravila pro ně speciální nabídku na lyžařské pobyty v Itálii, Rakousku a ve Francii. Držitelé průkazů ISIC, ITIC a ALIVE získávají ve vybraných střediscích slevu až 10 % na zájezd. Ale pobyty v Alpách nejsou pouze o lyžování. Sjezdovky ve středisku Val di Fiemme se promění v jeden velký mejdan. V rámci velkého ski openingu 8. - 12. 12. čeká studenty opravdu bohatý program. Kromě koncertu pod širým nebem přímo na sjezdovce a diskotéky si mohou nechat otestovat lyže nebo jít fandit na exhibiční hokejové utkání.

Více na: http://www.nev-dama.cz/isic